Ceníky práce


Nacenit nějakou práci od stolu bez možnosi prohlídky místa je někdy velmi složité. Snažíme se aby cena odpovídala co nejvíce časové náročnosti a spotřebě použitého - poptávaného materiálu. Samozřejmostí je po dokončení činnosti hrubý úklid prostor ve kterých jsme pracovali. výjimku tvoří instalace pro nové kuchyně, neboť tato činnost je námi realizována z cca 80% a nabídku vyhotovujeme bez návštěvy místa jen na základě několika údajů a plánu kuchyňského studia.
Pro možnost posouzení - srovnání ceny zde uvádíme informace ze zakázek, které jsme již realizovali. Uvedené ceny jsou za práci bez dopravy a materiálu. Pokud jste plátci DPH, vystavíme fakturu s přenesenou daňovu povinností. Pro soukromé osoby fakturujeme bez DPH.

Pro drobné jednorázové montážní práce u zákazníka platí následujcí ceník
Příjezd na místo Praha350,- Kč
Příjezd na místo mimo Prahu350,- + 6,80 Kč/km
První hodina práce technika1000,- Kč
Každá další započatá čtvrthodina 250,- Kč
Montáž světel (vrtání beton, přichycení, SDK montáž, lepení, zapojení) paušálně 320,- Kč / ks
Montáž a zapojení zásuvek, spínačů (svorky, spojovací materiál) paušálně 135,- Kč / ks
V ceně je použití techniky, vysavače, drážkovačky, sádrování, tmelení, broušení atp. Zároveň vodiče v součtu do 50m, krabic do 20ks, svorkovnice a dalšího drobného elektroinstalačního materiálu.
Image

Úprava původní elektroinstalace pro novu kuchyň. Přesuny zásuvek z původních nesprávně umístěných pozic na nové.

18230,-

Image

V novostavbě byla provedena elektroinstalace pro novou kuchyň a nadomítková příprava vody a odpadu pro dřez a myčku.

19406,-

Image

Ve starším bytovém domě byla poptána nová elektroinstalace v části bytu a příprava elektriky pro novou kuchyňskou linku s úpravou přívodů vody a odpadu.

58230,-

Image

Při rekonstrukci pokoje v bytě v panelovém domě bylo požadováno vytvoření nových zásuvek jak 230V tak UTP a koaxial.

8900,-

Image

Nová podomítková elektroinstalace v bytě v domě z roku 1930 s osazením nové bytové rozvodničky

48000,-

Image

Ve starém domě byla požadována změna umístění zásuvky u kuchyně a přemístění přívodu vody a odpadu na pozici nového místa dřezu.

9298,-

Image

V Praze Strašnicích byl proveden přesun a nové zapojení elektroměru z bytu do společných částí domu.

16019,-

Image

V novostavbě byla provedena elektronstalace pro kuchyň a nadomítková instalace vody a odpadu.

19407,-

Image

V panelovém domě byla provedena první část výměny hliníkového vedení za měděné v místnosti kuchyně a pokoje a zároveň byla provedena instalace nové bytové rozvodnice a demontáž plechové lišty.

38428,-

Image

V novostavbě v rodinném domečku byla provedena instalace přívodních kabelů k předokenním žaluziím a k venkovní pergole.

21970,-

Image

Ve Vysokém Újezdu v novostavbě byla provedena montáž světel a posunutí zásuvek za televizi ve dvou místnostech.

14711,-

Image

V Praze 5 bylo provedeno přidání zásuvky do kumbálu od rozvodničky. Instalace byla provedena podomítkově s kompletním začištěním drážek

5350,-

Image

Kompletní výměna elektroinstalace v třípodlažním rodinném domě a suterénu s technickou místností, osvětelním kolem domu a domovním telefonem

96935,-

Image

Ve starším bytovém domě byla provedena instalace nových přívodů do kuchyně. Zároveň byla provedena instalace 3 fázového přívodu z domovního rozvaděče do bytu a výměna bytové rozvodnice. Jako doplňková činnost byla provedena výměna nefunkčního hlavního uzávěru studené vody

12500,-

Image

V Praze 10 ve Zvěřinově ulici byla v novostavbě provedena nové příprava elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň.

18200,-

Image

V novostavbě v domku byla provedena instalalace přívodů vody a odpadu a úpravy elektroinstalace. Posun zásuvek na novou pozici.

24352,-

Image

Elektroinstalace v novostavbě pro novou kuchyň, nadomítková instalace vody a odpadu, přesun vypínačů

18012,-

Image

Bylo požadováno posunutí zásuvek 230V, UTP a COAX za TV aby nevisely kabely z televize dolů.

6250,-

Image

V novostavbě byla provedena elektroinstalace pro novou kuchyň, montáž roháčků na připravené nástěnky, posun TV, UTP a zásuvky za budoucí televizi

19383,-

Image

Kompletní elektroinstalace v podkroví domu s novým bytovým rozvaděčem, zásuvkovými a světelnými okruhy, okruhy pro klima, žaluzie, samostatnou zásuvkou pro lednici a vinotéku

50352,-

Image

V novostavbě byla provedena podomítková instalace elektro rozvodů pro kuchyň a povrchová instalace vody a odpadu .

19266,-

Image

V Praze v novostavbě byla provedena elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň. Zároveň byly instalovány svítidla do SDK podhledu a do stropní konstrukce, instalace zrcadla a osvětelní.

24037,-

Image

V bytě 2kk v Praze 8 ve starším panelovém domě byla provedena kompletně nová elektroinstalace na místo původní hliníkové.

68796,-

Image

V kompletně vyklizeném panelákovém bytě byla provedena demontáž staré hliníkové elektroinstalace a provedena instalace nové kompletně podomítkové elektroinstalace s novou bytovou rozvodničkou a přípravou pro kuchyň.

65589,-

Image

Instalace elektroměrové skříně na fasádu, nový přívod do domu, nová podomítková bytová rozvodnička a elektroinstalace v přízemí domu s přípravou pro tepelné čerpadlo, revize

83723,-

Image

V panelákovém bytě byla provedena reinstalace bytové rozvodničky, přepojení vodičů ve stoupačce a kontrola všech zásuvek.

11731,-

Image

V novostabě v Chýni byla provedena elektroinstalace a podomítková instalace odpadu pro novou IKEA kuchň.

22554,-

Image

Elektroinstalace a instalace vody pro novou kuchyň v novostavbě. Příprava kapes pro SDK krabice pro zásuvky nad pracovní plochou.

18011,-

Image

V novostavbě ve Vysokém Újezdu byla zákazníkem objednána elektroinstalace pro kuchyň a instalace odpadu a přívodů vody. Příprava od developera byla standardní 3x přívod 230V na jističi 16A a 1x 400V

18825,-

Image

V Novostavbě v Praze 9 bylo požadováno posunutí kabelu pro stropní svítidlo nad plánovanou polohu stolu. Původní pozice byla cca o 1m mimo stůl.

3710,-

Image

Elektroinstalace pro novou kuchyň v novostavbě a instalace vody. Rozšíření zásuvek u TV, nová instalace venkovního světla a pod-omítkový přívod vody a instalace nezámrzného ventilu na zahrádku.

27647,-

Image

Ve staré chatičce byla původní již nevyhovující hliníková instalace. Byl proveden návrh na novou instalaci včetně nového přívodu s navýšením příkonu a přechod na 3 fáze. K tomu bylo nutné instalovat nový elektroměrový sloupek ČEZ s novým přívodem ze sloupu s nožovými pojistkami.

38900,-

Image

Kompletace a osazení bytového rozvaděče, osazení jističů, poměření a zapojení všech okruhů, příprava elektro pro malou kuchyň, osazení vypínačů, zásuvek a další drobné práce

9800,-

Image

Elektroinstalace v novostavbě pro novu kuchyň. Zároveň byly provedena částečně podomítková vodoinstalace s přesunem vodoměru a hlavního uzávěru pod dřez.

18090,-

Image

V panelovém domě, Praha - Stodůlky, byl proveden přesun zásuvek na nové pozice pro novou kuchyň, vytvoření nových zásuvek, osvětlení vitriny.

17680,-

Image

Kompletní podomítková elektroinstalace a vodoinstalace pro kuchyň v novostavbě v Praze 3.

17600,-

Image

Hybridní - částečne podomítková, částečně nadomítková elektroinstalace pro novou kuchyň v novostavbě. Instalace vody a odpadu pod budoucí dřez. Přesun zásuvky, výměna vypínače č. 1 za vypínač č.5 pro ovládání LED osvětlení, konzultace ohledně LED osvětlení.

18522,-

Image

Převážně povrchová instalace elektro a instalace vody a odpadu v nové kuchyni v Praze Košířích. Posunutí stropního kabelu ke svítidlu.

18500,-

Image

Demontáž nevzhledné plechové lišty v paneláku, přidání podomítkové zásuvky pro sušičku, zrušení lišty k vypínači v chodbě, posun světla, zasekání telefonní zásuvky. Výměna hliníkového vedení za měděné.

12500,-

Image

Po demontáži steré kuchyně bylo nutné připravit nové přívody a zásuvky pro spotřebiče v nové plánované kuchyni v panelovém domě

17860,-

Image

Zákazník požadoval posunout vývod kabelu pro stropní svítidlo na pozici jídelního stolu v litém betonu stropu.

3300,-

Image

Elektroinstalace pro novu kuchyň a podomítková instalace odpadu a teplé a studené vody. Instalace svítidel do betonu a SDK, posun zásuvky.

22769,-

Image

V rekreačním objektu byla požadována instalace elektrického podlahového topení v celé místnosti bez zvyšování původní výšky podlahy s dálkovým spouštěním.

26450,-

Image

V novostavbě bylo nutné připravit zásuvky a vypínače na světla pro novou kuchyň, současně bylo nutné změnit polohu odpadu a přívodů vody pod dřez tak, aby nepřekážely za myčkou.

18960,-

Image

Příprava zásuvek a přívodů pro novou kuchyň. Z připravených krabic od developera bylo nutné připravit zásuvky pro spotřebiče a nad pracovní plochu dle návrhu kuchyňského studia. Součástí byla i podomítková instalace vody a odpadu pro IKEA kuchyň.

18900,-

Image

V kompletně rekonstruovaném bytě 3+1 v panelovém domě byla provedena nová elektroinstalace zásuvkových a světelných okruhů, Rozbodničky, UTP kabelů a koaxiálu UPC/TV, včetně přípravy přívodů a zásuvek pro novou kuchyň. Zároveň byl natažen nový 3f přívod od elektroměru k bytové rozvodničce.

85204,-

Image

Elektroinstalace pro kuchyň v novostavbě. Součástí byla instalace vody a odpadu.

19371,-

Image

V rodinném domě v podkroví byla provedena příprava kompletních nových rozvodů pro novou kuchyň současně s novými přívody, osazením rozvodničky, a jiné dronmé elektropráce.

21374,-

Image

Částečně podomítková instalace elektrorozvodů pro novou kuchyň a nástěnná instalace vody a odpadu.

15138,-

Image

Novostavba v Březiněvsi, podomístková příprava rozvodů eletriky, vody a odpadu

15942,-

Image

Výměna starého hliníkového vedení za nové v paneláku za běhu domácnosti. Přidání nových zásuvek, přetažení a doplnění vypínačů, zrušení lišt. Nové LED osvětlení v kuchyni.

89600,-

Image

V novostavbě v Modřanech byla požadována kompletní elektroinstalace podle plánu kuchyňského studia s vedením vody a odpadu a ještě úprava vyústění odtahu pro digestoř.

17650,-

Image

Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň v panelákovém bytě s přivedním nových přívodů a instalací nové bytové rozvodničky.

6400,-

Image

Úprava elektroinstalace pro nově navrženou kuchyň z původních rozvodů na nové dispozice, příprava vody.

13250,-

Image

Výměna původního hliníkového vedení za měděné, přidání nových zásuvek a nových okruhů, nové přívody pro kuchyň, nové jističe, demontáž plechové lišty v chodbě, kompletní podomítková instalace.

68800,-

Image

Příprava elektroinstalace podle projektu kuchyňského studia v novostavbě v Modřanech. Současně příprava vodoinstalace pro novou kuchyňskou linku.

13600,-

Image

Výměna hliníkových rozvodů za měděné v paneláku U Lesního divadla. Kompletní rozvody podomítkové, drážkování, frézování krabic.

55680,-

Image

Elektroinstalace v cihle, SDK a zasekání krabic v betonovém monolitu. Drážkování a pohledové začištění drážek. Příprava podkladu pro benátský štuk. Instalatérká práce, příprava pro připojení dřezu.

12600,-

Image

Příprava rozvodů elektro a vody v novostavbě pro novou kuchyň. Instalace byla provedena drážkováním a odvrtáním pozic pro krabice.

12600,-

Image

Objednávka na elektroinstalaci rozvodů pro novou kuchyňskou linku a instalace vody a odpadu v Praze, Modřanech. Instalace do litého betonu.

12500,-

Image

Elektroinstalace pro novu kuchyň v litém betonu s povrchovu montáží přívodu vody a odpadu. Instalace stropního svítidla a posunutí stropního kabelu s tmelením. Částečné začištění drážek.

13250,-

Image

Elektroinstalace pro novou kuchyň a podomítková instlalace vody a odpadu. Kombinovaný typ zdi, cihla a litý beton.

12000,-

Image

V novostavbě v Praze na Třebešíně byla požadována úprava současných rozvodů pro kuchyň a příprava vedení vody pro dřez a myčku.

12040,-

Image

Příprava elektroinstlace pro novou kuchň, instalace rozvodů elektro, posunutí stropního kabelu, přidání nového stropního přívodu a podomítková instalace vody a odpadu.

14800,-

Image

Rozvedení elektro instalace pro kuchyňskou linku v SDK a betonu. Povrchová instalace odpadu a vody. Osazení roháčky. Kompletace zásuvek a vypínače.

9800,-

Image

Příprava nového architektonického řešení a projektu pro přestavbu bytu 1+1 v Holešovicích

12000,-

Image

Úprava vývodů zásuvek a přípojných bodů pro novou kuchyň, posun a úprava instalalce vody.

7200,-

Image

Eelektroinstalace novostavbě, příprava pro kuchň zásuvky pro přístroje a povrchová instalace vody a odpadu.

12843,-

Image

Výměna hliníku za měď v panelákovém bytě z 80 let v Praze o rozloze 46m2. Drážkování v panelu, protahování dutinami ve stropě, příprava elektrointalace pro novou kuchyň.

29680,-

Image

Změna elektroinstalace v bytu v domě z 50 let v Krči. Výměna hliníkového vedení, nová bytová rozvodnička, protahování trubkami a v podhledu, nová vodoinstalace, rekonstrukce koupelny WC, chodby vestavné skříně.

28960,-

Image

Příprava rozvodů elektro a rozvodů vody pro novou kuchyň v novostavbě v Letňanech

12350,-

Image

Elektroinstalace a instalace vody pro novou kuchyň, přidání zásuvek k současným okruhům. Frézování drážek, začišťování drážek, příprava pro přemalování.

12650,-

Image

Elektroinstalace pro novou kuchyň a podomítková instalace vody a odpadu v novostavbě Nový Háj Praha 10

10860,-

Image

V Letňanech v novostavně bylo nutné provést novou elektroinstalaci z připravených přívodů a instalaci vody.

10081,-

Image

Posunutí vypínače světel, instalace nové zásuvky, instalace kabelu ve stropě pro nové svítidlo, přenastavení ventilátoru.

9160,-

Image

Od developera připravené přívody elektro a vody bylo nutné rozvést podle projektu kuchyňského studia pro instalaci nové kuchyně.

9860,-

Image

Dovoz IKEA kuchyně z Čeného Mostu, usazení skříněk, pracovní deska, instalace přístrojů.

9320,-

Image

Příprava elektroinstalace pro novou kuchň v novostavbě a příprava rozvodu vody a odpadu.

10630,-

Image

Kompletní rozvody elektro v nové kuchyni, zásuvky ve zdi a sádrokartonu, digestoř, trouba, varná deska.

8690,-

Image

Dodatečné posunutí zásuvek a vývodu na digestoř a světlo podle dodavatele kuchyně.

1200,-

Image

Sestavení velké patrové IKAE postele s úpravou dle místních podmínek.

600,-

Image

Sestavení a montáž IKEA kuchně v paneláku za vyzděným jádrem, pověšení horních skříněk, vestavěná myčka, samostojný sporák, digestoř, pracovní deska.

8440,-

Image

Přidání nových zásuvek s napojením na stávající zásuvky za zdí a skleneěnou stěnou.

2150,-

Image

Nová elektroinstalace ve zděném jádře s rozvody v kuchyni.

6950,-

Image

Instalace tří nových řadových zásuvek a nových světel nad barem v budoucí kuchyni.

1830,-

Image

Kompletní instalace nových řadových zásuvek a osazení spínačů v kuchyni a chodbě bytu.

3800,-

Image

Vybourání a usazení elektroměrového rozvaděče na fasádě domu a napojení na sloup.

4650,-

Image

Výměna staré rozbité domovní minutky za elektronickou a přidání přijímače dálkového ovládání pro rozsvícení.

850,-

Image

Rozvedení elektroinstalace a zásuvek v nové kuchyni, příprava přípojek vody a odpadu.

6830,-

Image

Dodatečná instalace dvou krabic pro vypínač a zásuvku na zateplené fasádě domu bez tepleného mostu.

1230,-

Image

Kompletní instalace IKEA kuchyně od sestavení po ustavení a vyvážení skříněk dodatečně zapojení spotřebičů.

9860,-

Image

Instalace myčky místo jedné skřínky v IKEA kuchyni Faktum

3100,-

Image

Výměna poškozených dlaždic a dlaždic na elektrickém. topení v podlaze a nové vyspárování celé plochy.

6240,-

Image

Od návrhu po realizaci nové IKEA kuchyně. Příprava elektro rozvodů pro světlo a zásuvku pro mikrovlnu.

12500,-

Image

Přípava rozvodů elektriky a vody pro novou kuchyň, Povrchová instalace v pasivním domě.

17942,-

Image

V novostabě v CHyni byla poptávána elektroinstalace a částečně podomítková instalace odpadu pro novou IKEA kuchň

21000,-

Image

V novostabě v CHyni byla poptávána elektroinstalace a částečně podomítková instalace odpadu pro novou IKEA kuchň

21000,-

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.