Příprava elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň

V Praze Nových Chabrech byla provedena příprava elektroinstalace pro novou kuchyň a zároveň nadomítková instalace vody a odpadu pro dřez a myčku

V Chabrech byla provedena nové elektroinstalace pro novou kuchyň. Byl připraven světelný okruh, samostatný okruh pro lednici mimo chránič, na přívod pro varnou desku byla napojena zásuvka pro myčku.
Dále byly zapojeny na samostatný okruh zásuvky nad pracovní plochou 1 a zásuvky ad pracovní plochou 2. Další přívody byl použit pro troubu, mikrovlnnou troubu a digestoř. Pro zásuvky nad pracovní plochou byly použity hluboké krabice pro ostatní mělké. Všechny rozvody byly provedeny podomítkově.

Odpad byl veden v DN50 a přívody vody v PPR 20. Napojení bylo provedeno přes kolena s vnějším závitem do připravených přívodů. Vedení bylo provedeno nadomítkově. Na připravené nástěnky byly namontovány roháčky 1/2 x 3/4+3/8 a 1/2 x 3/8.

Po dokončení a předání instalace klient reklamoval zapojení zásuvek pro troubu, mikrovlnku a digestoř.
Ty byly zapojeny na jeden přívod a v dokumentaci od klienta bylo projektováno přepojení na různé jištěné okruhy. Za tuto chybu jsem se omluvili a oprava byla provedena hned následující den.
Bylo provedeno rozpojení okruhů a přiveden samostatný přívod pro MW a digestoř a propojeny zásuvky nad pracovní plochou na jeden okruh.

Cena za realizaci: 21 029,- Kč, termín realizace 09/2021

02.12.2021

… a další práce

© Copyright 2015-2022 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.