Hodnocení od našich zákazníků

Elektroinstalace ve zděném bytě 1+1

Nová podomítková elektroinstalace v cihlovém bytě 1+1, úprava instalace vody pro kuchyň a koupelnu.


Velká spokojenost. Vše dle domluvy hotovo v termínu. Díky Honza
21.02.2023

Elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň dle plánu klienta, posun stropního svítidla

V novostavbě jsme prováděli kompletní přípravu pro novou kuchyň s posunutím stropního kabelu.


Komunikácia bezproblémová, nabídnutý termín realizácie rýchly, samotná realizácia tiež a presne dle instrukcií z kuchynského štúdia. Práca odvedená profesionálne, všetko funguje, páni si dali záležať, aby stena, aj keď bude za linkou, nebola rozrytá krížom-krážom. To bol dôvod, prečo som sa na nich s poptávkou obrátil, pretože to svedčí o tom, že im na odvedenej práci záleží. Zrovnať po cenovej stránke nedokážem, ale s ohľadom na vyššie uvedené považujem cenu za adekvátnu. Napriek použitiu priemyselného vysávača behom vŕtania a rezania ostalo v byte dosť prachu, tak odporúčam si do ostatných miestností pozatvárať, ale to sa holt asi ovplyvniť nedá. Po práci bol všetok stavebný odpad odvezený a dielo predané v primeranej čistote. Odporúčam.
25.01.2023

Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu

Elektroinstalace pro novou kuchyn v novostvbě, příprava vody a odpadu a posun stropních svítidel.


Dobrý den, s panem Čížkem jsme byli moc spokojeni. Velmi dobrá komunikace, čistá práce, pprostě rofesionální přístup. Velmi doporučujeme! Příště bychom volili zas! :-) Děkujeme! MŠ
27.12.2022

Elektroinstalace v bytě v panelovém domě včetně přípravy pro kuchyň

Částečná instalace v bytě v panelovém domě


Naprostá profesionalita ve všech směrech. Pan Čížek a jeho spolupracovníci předčili veškerá očekávání. Udělali vždy přesně a včas, co slíbili a prokázali i akčnost a samostatnost při jednání s představiteli SVJ. Doporučili také možné budoucí úpravy ventilátoru na WC, kterých se budeme držet při přestavbě koupelny. Tuto firmu rozhodně doporučuji!
15.12.2022

Drobné elektroinstalační práce v bytě

Úprava bytové elektroinstalace v kuchyni napojení nových obvodů na původní 400 přívod, zásuvky pro myčku, MW plotýnku.


Perfektní a precizní práce! Velká spokojenost a moc děkujeme za rychlé provedení! Petr s rodinou
14.12.2022

Elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň

Nadomítková instalace vody a odpadu a kompletní pod omítková elektroinstalace. Zásuvky a přívody pro kuchyňské spotřebiče pro novou kuchyň


Vše proběhlo bez problémů, příprava i instalace přesně dle zadání. Výborná domluva s panem Čížkem. Snad jen malý detail - v jedné zásuvce jsem s mírným překvapením objevil přehozené N a PE vodiče (shazovala proudový chránič). Logicky se tak všechny zásuvky po zapojení netestovaly. Nicméně to nebyl žádný velký problém, vodiče stačilo přehodit dle standardu sítě TN-S. I přes tenhle malý detail ale vřele doporučuji!
05.11.2022

Stavba fotovoltaické elektrány 3kWp

Krok za krokem jak probíhala instalace fotovoltaiky na střechu rodinného domu s povolenými přetoky do sítě od smlouvy až po první spuštění.


OK
17.12.2022

Elektroinstalace v přízemí rodinného domu s novou rozvodnicí

Zásuvkové a světelné rozvody v přízemí rodinného domu, nová domovní rozvodnice, přívody do garáže


Dávám zcela uváženě pět hvězdiček. Nepamatuji se, kdy bych dával někde 100%, a každej e-shop chce zpětnou vazbu. Pan Čížek je naprosto spolehlivej chlap a bezvadnej řemeslník, stejně tak jeho spolupracovníci. Už od prvního jednání bylo jasné, že je to ten pravý. Přijel snad hned druhý den, aby sám viděl podrobnosti; navrhnul řešení tam, kde jsme si nevěděli rady, udělal si skicu, kterou později překreslil v opravdový nákres, který pak poslal společně s rozpočtem. Po naší dohodě hned bez prodlev sepsal objednávku i se zmiňovaným nákresem do všech detailů (že to bylo místy komplikované lze vidět i z fotek), a především s dohodnutou sumou, kterou naprosto dodržel! Pracovali velmi rychle a také na drážkování stěn překvapivě čistě. Pan Čížek je fajn chlap a hlavně profík ve svém oboru. Pokud v budoucnu budeme potřebovat jakékoliv práce podobného charakteru, zcela určitě se znova na jeho firmu obrátíme. Jan Charvát - Praha
27.09.2022

Elektroinstalace v částečně vyklizeném panelovém bytě

Elektroinstalace v částečně zařízeném panelovém domě v bytě 2kk. Přidání okruhů, příprava 400V indukce, zásuvka touba, zásuvky v pokoji a ložnici. Nové UTP rozvody.30.09.2022

Výměna elektroměrového rozvaděče a bytové rozvodnice

Z důvodu změny sazby bylo nutné provést výměnu původního nevyhovujícího elektroměrového rozvaděče. A poté byla ještě vyměněna bytová rozvodnice.


Spokojenost, povedeno ve velmi krátkém termínu, p. Čížek poradil s několika věcmi a doporučil nejvhodnější řešení. Práce proběhla rychle a čistě a v domě se ani moc neprášilo.
10.07.2022

Elektroinstalace pro novou kuchyň a nadomítková instalace odpadu a přívodů vody

Elektroinstalace a nadomítková instalace vody a odpadu pro novou kuchyň


Instalace proběhla korektně. Na poprvé se p. Čížkovi nepodařilo dodat správnou barvu rámečků na zásuvky nad pracovní plochou, ale poté byly dodány správné. Při montáži kuchyně bylo nutné demontovat svorkovnici pro varnou desku a kabely připojit přímo přes svorky na přívodní kabel protože tam překážela.
zo......@email.cz 19.09.2022

Drobné vodoinstalační a elektroinstalační práce a provedení rekonstrukce staré koupelny.

V rekreačním objektu byla provedena kompletní rekonstrukce 14 let staré koupelny s novou instalací vody a odpadu a drobnou úpravou elektroinstalace. Obkladačské práce zajišťujeme jen výjimečně.


Jsem spokojena s provedenou prací. Celá rekonstrukce zabrala 7 dní, ale již je hotovo a můžeme si užívat naši novou koupelničku.
16.05.2022

Elektroinstalace a instalace vody a odpadu pro novou kuchyň v panelovém bytě

Pro nově rekonstruovanou kuchyň jsme provedli nadomítkovou instalaci přívodu studené vody a nové rozvody elektro podle plánu kuchyňského studia se zafrézováním k pozicím zásuvek nad pracovní plochou.


Instalace byla provedena v krátkém čase přesně podle výkresu včetně přívodů vody a osazením roháčků. Spokojenost. Mohu jen doporučit.
mi......@outlook.cz 19.09.2022

Nová elektroinstalace v bytě v panelovém domě

V panelákovém bytě byla provedena kompletní elektroinstalace s novou bytovou rozvodnicí a multimediální rozvodnicí. Nové zásuvkové obvody s TV zásuvkami a UTP RJ45 zásuvkami.


Od první chvíle byla komunikace s panem Čížkem perfektní a profesionální. Dostal jsem detailně zpracovanou cenovou nabídku, která byla ve finále dodržena (žádné nečekané více práce a s tím související navyšování rozpočtu atd.). Pan elektrikář přišel před realizací do bytu a vše detailně prošel. Pokud bylo něco nejasné nebo z naší strany špatně navrženo, tak na to upozornil a doporučil řešení. Realizace trvala týden a vše proběhlo hladce. Vše co jsme si domluvili, bylo dodrženo. Za sebe mohu doporučit a pokud v budoucnu budu zase něco rekonstruovat, tak se zase na pana Čížka s klidným svědomím obrátím.
02.12.2021

Příprava elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň

V novostavbě byla provedena pod omítková elektroinstalace pro kuchyň a nad omítková instalace vody a odpadu pro dřez a myčku. Protažení přívodu pro lednici nad dveřmi.


Práce dle mého názoru provedeny precizně, volný termín pro realizaci byl k dispozici v krátkém termínu po poptání prací, domluvený termín dodržen, pan Čížek se na přípravy instalací pro kuchyně specializuje, problematice rozumí a dokáže poradit a upravit či doplnit předložené návrhy.
25.11.2021

Příprava elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň

V Praze Nových Chabrech byla provedena příprava elektroinstalace pro novou kuchyň a zároveň nadomítková instalace vody a odpadu pro dřez a myčku


Naprostá spokojenost s provedenou práci, bezproblémová domluva, všechno až na jednu opravu okruhu proběhlo skvěle. Můžeme jen doporučit!
02.12.2021

Elektroinstalace a instalace vody a odpadu pro novu kuchnyň v SDK

V sádrokartonu byla provedena nová elektroinstalace a instalace vody a odpadu pro budoucí montáž nové kuchyně.


Pan Čížek je velice ochotný, sympatický, pracovity člověk. Dělá svou práci s radostí, a to se samozřejmě odráží nejen na kvalitě jeho díla, ale i na do celkovém dojmu jeho návštěvy. Opravdu nelze nic jiného než doporučit dále.
24.09.2021

Instalace elektriky a vody pro novu kuchyň

V novostavbě byla provedena elektroinstalace pro novou kuchyň a nadomítková příprava vody a odpadu pro dřez a myčku.


Velmi dobra dohoda aj napriek tomu, ze sme museli niekolkokrat menit termin realizacie. Prace provedene super. Dakujeme
16.09.2021

Nová elektroinstalace ve starším bytě a příprava pro kuchyň

Ve starším bytovém domě byla poptána nová elektroinstalace v části bytu a příprava elektriky pro novou kuchyňskou linku s úpravou přívodů vody a odpadu.


Pan Čížek je nejen šikovný profesionál, ale také moc milý člověk. Seriózní, pracovitý, poctivý, komunikativní. I přes menší komplikace se vše skvěle povedlo. 10/10 J.Š.
in......@jansimsa.cz 07.09.2021

Elektroinstalace pro novou kuchyň a příprava vody a odpadu

V novostavbě byla provedena elektronstalace pro kuchyň a nadomítková instalace vody a odpadu.


Naprostá spokojenost, bezproblémová domluva, na miste nám bylo vše vysvětleno, něco jsme po dohodě změnili k lepšímu, vřele doporucuji! Až vymyslím koupelnu, určitě se zase ozvu.
An......@seznam.cz 30.05.2021

Přívody kabelů pro předokenní žaluzie, přívod pro pergolu

V novostavbě v rodinném domečku byla provedena instalace přívodních kabelů k předokenním žaluziím a k venkovní pergole.


Pan Cizek dokáže vyresit zdanlive nemožné! :) Děkujeme za perfektne odvedenou práci a vřele p. Cizka doporucujeme dale. Po prvotní zkušenosti při zhotovení rozvodů pro kuchyňskou linku, kdy vše proběhlo dle našich představ, jsme p. Cizka bez váhání oslovili opet pro zhotovení elektro pro venkovni zaluzie a prace byla odvedena bez vyhrad, rychle a kvalitne a za přijatelnou cenu. Pan Cizek se již tesi, až nám zde bude instalovat led zrcadlo do koupelny :)
Iv......@seznam.cz 29.05.2021

Vytvoření zásuvek v kumbálu, přidání jističe

V Praze 5 bylo provedeno přidání zásuvky do kumbálu od rozvodničky. Instalace byla provedena podomítkově s kompletním začištěním drážek


1* za příjemnou a profesionální komunikaci a vystupování pana Čížka ve všech formách. 2* za rychle, precizně a profesionálně provedenou práci. 3* za perfektně a přehledně zpracovanou doprovodnou dokumentaci od nabídky, rozpisu nacenění, smlouvy až po konečnou fakturu; a celkově moderní přístup k věci (viz QR kód pro platby). 4* za možnost provedení prací i o víkendu, když jindy během týdne jsem nebyl k dispozici. 5* za vše ostatní. Opravdu není vůbec co vytknout, naopak.
tr......@email.cz 20.03.2021

Elektroinstalace pro novou kuchyň, instalalce vody a odpadu

V Praze 10 ve Zvěřinově ulici byla v novostavbě provedena nové příprava elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň.lu......@gmail.com 30.05.2021

Elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň

V novostavbě v domku byla provedena instalalace přívodů vody a odpadu a úpravy elektroinstalace. Posun zásuvek na novou pozici.


S panem Čížkem byla perfektní komunikace a nic nebylo pro něj problémem. Reagoval na naše požadavky a odvedl výbornou práci ve velice krátkém čase. Ocenili jsme také jeho vstřícné a příjemné vystupování.
ka......@seznam.cz 17.02.2021

Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu

Elektroinstalace v novostavbě pro novou kuchyň, nadomítková instalace vody a odpadu, přesun vypínačů


S pracemi jsem velmi spokojen, profesionální přístup od vlastní prvotní kalkulace, vše precizně vyhotoveno, výborná komunikace ať po e-mailu, tak osobně. Práce proběhly v termínu, kalkulace byla dodržena. Pan Čížek dokázal postřehnout o co mi jde, a doplnil další praktická řešení a celkově to doladil. Po provedených pracech vše uklizeno. Je vidět že pan Čížek svou práci dělá rád. Mohu jen doporučit
wl......@centrum.cz 17.02.2021

Posunutí zásuvek za televizi

Bylo požadováno posunutí zásuvek 230V, UTP a COAX za TV aby nevisely kabely z televize dolů.


Skvěle provedeno, drážky byly udělány z druhá strany, tak se ano nenarušila zeď pod TV. A na druhé straně zdi po proschnutí tmelu je zásah těměř neznatelný.
17.02.2021

Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu

V Praze v novostavbě byla provedena elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň. Zároveň byly instalovány svítidla do SDK podhledu a do stropní konstrukce, instalace zrcadla a osvětelní.


Už od prvotní poptávky byla spolupráce s panem Čížkem zákaznickým zážitkem. Jasná domluva a vše srozumitelné od prvního e-mailu. Pan Čížek dorazil v domluvený termín včas a ochotně poradil se vším potřebným. Bohužel nedošlo k úpravě nabídky na základě našeho dodatečného požadavku od kuchyňského studia na podomítkovou instalaci vody a odpadu, takže bylo nutné tuto část předělat. Naštěstí bylo vše možné realizovat ještě tentýž týden a nedošlo tak k žádným komplikacím. Využili jsme služeb pana Čížka i v případě instalace osvětlení a výsledek byl všude precizní a pečlivě odvedený. Můžeme jen doporučit.
ma......@me.com 07.12.2020

Nová elektroinstalace v bytě v panelovém domě, demontáž původní hliníkové

V bytě 2kk v Praze 8 ve starším panelovém domě byla provedena kompletně nová elektroinstalace na místo původní hliníkové.


Pan Čížek s kolegy provedl kompletní výměru rozvodů elektroinstalace během 3 dnů a čtvrtý den se již finalizovalo. Udělalo se vše, co bylo předem domluveno. Pan Čížek navíc dokázal poradit ve věcech, o kterých jsem neměl ani nejmenší ponětí. S celkovým výsledkem jsem spokojen, tudíž doporučuji. Ježek
je......@gmail.com 25.11.2020

Nová podomítková elektroinstalace v panelákovém bytě 2kk s vyzděným jádrem

V kompletně vyklizeném panelákovém bytě byla provedena demontáž staré hliníkové elektroinstalace a provedena instalace nové kompletně podomítkové elektroinstalace s novou bytovou rozvodničkou a přípravou pro kuchyň.17.12.2020

Elektroinstalace ve starším rodinném domku

Instalace elektroměrové skříně na fasádu, nový přívod do domu, nová podomítková bytová rozvodnička a elektroinstalace v přízemí domu s přípravou pro tepelné čerpadlo, revize


Dobry den, s Vasi praci jsem spokojen, na cem jsme se domluvili to platilo, vse hotove v terminu, za danou cenu. Dekuji. Simon Novotny.
si......@seznam.cz 17.12.2020

Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu v novostavbě

Elektroinstalace a instalace vody pro novou kuchyň v novostavbě. Příprava kapes pro SDK krabice pro zásuvky nad pracovní plochou.


Profesionální přístup, skvělý servis, kvalitní provedení.
on......@centrum.cz 30.09.2020

Posun stropního kabelu, montáž svítidla

V Novostavbě v Praze 9 bylo požadováno posunutí kabelu pro stropní svítidlo nad plánovanou polohu stolu. Původní pozice byla cca o 1m mimo stůl.14.09.2020

Elektroinstalace pro kuchyň, instalace vody a nějaké další drobnosti

Elektroinstalace pro novou kuchyň v novostavbě a instalace vody. Rozšíření zásuvek u TV, nová instalace venkovního světla a pod-omítkový přívod vody a instalace nezámrzného ventilu na zahrádku.


Pana Čížka mohu jedině doporučit! Všechno probíhalo profesionálně. Termín byl dodržen naprosto přesně. Pán si všechno přivezl, průběžně po sobě uklízel a když bylo hotovo vše odvezl včetně odpadu. S prací jsme nadmíru spokojeni. Cena odpovídá provedené práci a nedošlo k žádným neshodám. Děkuji!
19.10.2020

Nová elektroinstalace ve zděné chatičce a elektroměrový sloupek

Ve staré chatičce byla původní již nevyhovující hliníková instalace. Byl proveden návrh na novou instalaci včetně nového přívodu s navýšením příkonu a přechod na 3 fáze. K tomu bylo nutné instalovat nový elektroměrový sloupek ČEZ s novým přívodem ze sloupu s nožovými pojistkami.ho......@seznam.cz 05.01.2021

Dokončovací práce v novostavbě

Kompletace a osazení bytového rozvaděče, osazení jističů, poměření a zapojení všech okruhů, příprava elektro pro malou kuchyň, osazení vypínačů, zásuvek a další drobné práce


Velmi kvalitně a precizně provedená práce. Pan Čížek je odborník a profesionál a realizace proběhla přesně podle domluvy.
01.09.2020

Elektroinstalace pro kuchyň

Kompletní podomítková elektroinstalace a vodoinstalace pro kuchyň v novostavbě v Praze 3.


Byl jsem velmi spokojený s přístupem, cenou a kvalitou provedené práce. Všem doporučuji.
13.08.2020

Dodatečně instalované elektrické podlahové topení

V rekreačním objektu byla požadována instalace elektrického podlahového topení v celé místnosti bez zvyšování původní výšky podlahy s dálkovým spouštěním.


Velká spokojenost, přihlíželi jsme realizaci a vůbec to nebylo tak jednoduché jak se nám zprvu zdálo. Bylo nutné vyřešit spoustu drobných detailů. Vše bylo profesionálně realizované.
09.11.2021

Elektroinstalalce pro novou kuchyň + úprava dalších rozvodů

V rodinném domě v podkroví byla provedena příprava kompletních nových rozvodů pro novou kuchyň současně s novými přívody, osazením rozvodničky, a jiné dronmé elektropráce.


Provedeno skvěle, u další instalace jsem obdržela dobré rady a podle těchto zrealizovala rekonstrukci.
16.09.2020

Elektroinstalalce pro novou kuchyň a instalace vody

V Letňanech v novostavně bylo nutné provést novou elektroinstalaci z připravených přívodů a instalaci vody.


Elektroinstalace byla provedena v pořádku. Nelíbilo se mi vedení vody. Preferovala bych pravoúhlé řešení. Nicméně, funkční to je
16.09.2020

Výměna domovní elektroměrové skříně

Vybourání a usazení elektroměrového rozvaděče na fasádě domu a napojení na sloup.


Jsme spokojená s provednou prací. Vše bylo uděláno rychle, čistě.
13.08.2020

Instalace myčky a připojení v původní kuchyni

Instalace myčky místo jedné skřínky v IKEA kuchyni Faktum


Čistě provedená práce. Spokojenost. Vše funguje jak má i po tak dlouhé době, kdy se realizovalo. Děkujeme KV
13.08.2020

Oprava a výměna rozbitých a poškozených dlaždic v chodbě a kuchyni.

Výměna poškozených dlaždic a dlaždic na elektrickém. topení v podlaze a nové vyspárování celé plochy.


Perfektně provedené. Jsme velice spokojeni. Škoda, že takových řemeslníků není více.
13.08.2020

© Copyright 2015-2024 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.