Hodnocení od našich zákazníků

Elektroinstalace a instalace vody a odpadu pro novu kuchnyň v SDK

V sádrokartonu byla provedena nová elektroinstalace a instalace vody a odpadu pro budoucí montáž nové kuchyně.


Pan Čížek je velice ochotný, sympatický, pracovity člověk. Dělá svou práci s radostí, a to se samozřejmě odráží nejen na kvalitě jeho díla, ale i na do celkovém dojmu jeho návštěvy. Opravdu nelze nic jiného než doporučit dále.
24.09.2021

Instalace elektriky a vody pro novu kuchyň

V novostavbě byla provedena elektroinstalace pro novou kuchyň a nadomítková příprava vody a odpadu pro dřez a myčku.


Velmi dobra dohoda aj napriek tomu, ze sme museli niekolkokrat menit termin realizacie. Prace provedene super. Dakujeme
16.09.2021

Nová elektroinstalace ve starším bytě a příprava pro kuchyň

Ve starším bytovém domě byla poptána nová elektroinstalace v části bytu a příprava elektriky pro novou kuchyňskou linku s úpravou přívodů vody a odpadu.


Pan Čížek je nejen šikovný profesionál, ale také moc milý člověk. Seriózní, pracovitý, poctivý, komunikativní. I přes menší komplikace se vše skvěle povedlo. 10/10 J.Š.
in......@jansimsa.cz 07.09.2021

Elektroinstalace pro novou kuchyň a příprava vody a odpadu

V novostavbě byla provedena elektronstalace pro kuchyň a nadomítková instalace vody a odpadu.


Naprostá spokojenost, bezproblémová domluva, na miste nám bylo vše vysvětleno, něco jsme po dohodě změnili k lepšímu, vřele doporucuji! Až vymyslím koupelnu, určitě se zase ozvu.
An......@seznam.cz 30.05.2021

Přívody kabelů pro předokenní žaluzie, přívod pro pergolu

V novostavbě v rodinném domečku byla provedena instalace přívodních kabelů k předokenním žaluziím a k venkovní pergole.


Pan Cizek dokáže vyresit zdanlive nemožné! :) Děkujeme za perfektne odvedenou práci a vřele p. Cizka doporucujeme dale. Po prvotní zkušenosti při zhotovení rozvodů pro kuchyňskou linku, kdy vše proběhlo dle našich představ, jsme p. Cizka bez váhání oslovili opet pro zhotovení elektro pro venkovni zaluzie a prace byla odvedena bez vyhrad, rychle a kvalitne a za přijatelnou cenu. Pan Cizek se již tesi, až nám zde bude instalovat led zrcadlo do koupelny :)
Iv......@seznam.cz 29.05.2021

Vytvoření zásuvek v kumbálu, přidání jističe

V Praze 5 bylo provedeno přidání zásuvky do kumbálu od rozvodničky. Instalace byla provedena podomítkově s kompletním začištěním drážek


1* za příjemnou a profesionální komunikaci a vystupování pana Čížka ve všech formách. 2* za rychle, precizně a profesionálně provedenou práci. 3* za perfektně a přehledně zpracovanou doprovodnou dokumentaci od nabídky, rozpisu nacenění, smlouvy až po konečnou fakturu; a celkově moderní přístup k věci (viz QR kód pro platby). 4* za možnost provedení prací i o víkendu, když jindy během týdne jsem nebyl k dispozici. 5* za vše ostatní. Opravdu není vůbec co vytknout, naopak.
tr......@email.cz 20.03.2021

Elektroinstalace pro novou kuchyň, instalalce vody a odpadu

V Praze 10 ve Zvěřinově ulici byla v novostavbě provedena nové příprava elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň.lu......@gmail.com 30.05.2021

Elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň

V novostavbě v domku byla provedena instalalace přívodů vody a odpadu a úpravy elektroinstalace. Posun zásuvek na novou pozici.


S panem Čížkem byla perfektní komunikace a nic nebylo pro něj problémem. Reagoval na naše požadavky a odvedl výbornou práci ve velice krátkém čase. Ocenili jsme také jeho vstřícné a příjemné vystupování.
ka......@seznam.cz 17.02.2021

Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu

Elektroinstalace v novostavbě pro novou kuchyň, nadomítková instalace vody a odpadu, přesun vypínačů


S pracemi jsem velmi spokojen, profesionální přístup od vlastní prvotní kalkulace, vše precizně vyhotoveno, výborná komunikace ať po e-mailu, tak osobně. Práce proběhly v termínu, kalkulace byla dodržena. Pan Čížek dokázal postřehnout o co mi jde, a doplnil další praktická řešení a celkově to doladil. Po provedených pracech vše uklizeno. Je vidět že pan Čížek svou práci dělá rád. Mohu jen doporučit
wl......@centrum.cz 17.02.2021

Posunutí zásuvek za televizi

Bylo požadováno posunutí zásuvek 230V, UTP a COAX za TV aby nevisely kabely z televize dolů.


Skvěle provedeno, drážky byly udělány z druhá strany, tak se ano nenarušila zeď pod TV. A na druhé straně zdi po proschnutí tmelu je zásah těměř neznatelný.
17.02.2021

Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu

V Praze v novostavbě byla provedena elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň. Zároveň byly instalovány svítidla do SDK podhledu a do stropní konstrukce, instalace zrcadla a osvětelní.


Už od prvotní poptávky byla spolupráce s panem Čížkem zákaznickým zážitkem. Jasná domluva a vše srozumitelné od prvního e-mailu. Pan Čížek dorazil v domluvený termín včas a ochotně poradil se vším potřebným. Bohužel nedošlo k úpravě nabídky na základě našeho dodatečného požadavku od kuchyňského studia na podomítkovou instalaci vody a odpadu, takže bylo nutné tuto část předělat. Naštěstí bylo vše možné realizovat ještě tentýž týden a nedošlo tak k žádným komplikacím. Využili jsme služeb pana Čížka i v případě instalace osvětlení a výsledek byl všude precizní a pečlivě odvedený. Můžeme jen doporučit.
ma......@me.com 07.12.2020

Nová elektroinstalace v bytě v panelovém domě, demontáž původní hliníkové

V bytě 2kk v Praze 8 ve starším panelovém domě byla provedena kompletně nová elektroinstalace na místo původní hliníkové.


Pan Čížek s kolegy provedl kompletní výměru rozvodů elektroinstalace během 3 dnů a čtvrtý den se již finalizovalo. Udělalo se vše, co bylo předem domluveno. Pan Čížek navíc dokázal poradit ve věcech, o kterých jsem neměl ani nejmenší ponětí. S celkovým výsledkem jsem spokojen, tudíž doporučuji. Ježek
je......@gmail.com 25.11.2020

Nová podomítková elektroinstalace v panelákovém bytě 2kk s vyzděným jádrem

V kompletně vyklizeném panelákovém bytě byla provedena demontáž staré hliníkové elektroinstalace a provedena instalace nové kompletně podomítkové elektroinstalace s novou bytovou rozvodničkou a přípravou pro kuchyň.17.12.2020

Elektroinstalace ve starším rodinném domku

Instalace elektroměrové skříně na fasádu, nový přívod do domu, nová podomítková bytová rozvodnička a elektroinstalace v přízemí domu s přípravou pro tepelné čerpadlo, revize


Dobry den, s Vasi praci jsem spokojen, na cem jsme se domluvili to platilo, vse hotove v terminu, za danou cenu. Dekuji. Simon Novotny.
si......@seznam.cz 17.12.2020

Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu v novostavbě

Elektroinstalace a instalace vody pro novou kuchyň v novostavbě. Příprava kapes pro SDK krabice pro zásuvky nad pracovní plochou.


Profesionální přístup, skvělý servis, kvalitní provedení.
on......@centrum.cz 30.09.2020

Posun stropního kabelu, montáž svítidla

V Novostavbě v Praze 9 bylo požadováno posunutí kabelu pro stropní svítidlo nad plánovanou polohu stolu. Původní pozice byla cca o 1m mimo stůl.14.09.2020

Elektroinstalace pro kuchyň, instalace vody a nějaké další drobnosti

Elektroinstalace pro novou kuchyň v novostavbě a instalace vody. Rozšíření zásuvek u TV, nová instalace venkovního světla a pod-omítkový přívod vody a instalace nezámrzného ventilu na zahrádku.


Pana Čížka mohu jedině doporučit! Všechno probíhalo profesionálně. Termín byl dodržen naprosto přesně. Pán si všechno přivezl, průběžně po sobě uklízel a když bylo hotovo vše odvezl včetně odpadu. S prací jsme nadmíru spokojeni. Cena odpovídá provedené práci a nedošlo k žádným neshodám. Děkuji!
19.10.2020

Nová elektroinstalace ve zděné chatičce a elektroměrový sloupek

Ve staré chatičce byla původní již nevyhovující hliníková instalace. Byl proveden návrh na novou instalaci včetně nového přívodu s navýšením příkonu a přechod na 3 fáze. K tomu bylo nutné instalovat nový elektroměrový sloupek ČEZ s novým přívodem ze sloupu s nožovými pojistkami.ho......@seznam.cz 05.01.2021

Dokončovací práce v novostavbě

Kompletace a osazení bytového rozvaděče, osazení jističů, poměření a zapojení všech okruhů, příprava elektro pro malou kuchyň, osazení vypínačů, zásuvek a další drobné práce


Velmi kvalitně a precizně provedená práce. Pan Čížek je odborník a profesionál a realizace proběhla přesně podle domluvy.
01.09.2020

Elektroinstalace pro kuchyň

Kompletní podomítková elektroinstalace a vodoinstalace pro kuchyň v novostavbě v Praze 3.


Byl jsem velmi spokojený s přístupem, cenou a kvalitou provedené práce. Všem doporučuji.
13.08.2020

Elektroinstalalce pro novou kuchyň + úprava dalších rozvodů

V rodinném domě v podkroví byla provedena příprava kompletních nových rozvodů pro novou kuchyň současně s novými přívody, osazením rozvodničky, a jiné dronmé elektropráce.


Provedeno skvěle, u další instalace jsem obdržela dobré rady a podle těchto zrealizovala rekonstrukci.
16.09.2020

Elektroinstalalce pro novou kuchyň a instalace vody

V Letňanech v novostavně bylo nutné provést novou elektroinstalaci z připravených přívodů a instalaci vody.


Elektroinstalace byla provedena v pořádku. Nelíbilo se mi vedení vody. Preferovala bych pravoúhlé řešení. Nicméně, funkční to je
16.09.2020

Výměna domovní elektroměrové skříně

Vybourání a usazení elektroměrového rozvaděče na fasádě domu a napojení na sloup.


Jsme spokojená s provednou prací. Vše bylo uděláno rychle, čistě.
13.08.2020

Instalace myčky a připojení v původní kuchyni

Instalace myčky místo jedné skřínky v IKEA kuchyni Faktum


Čistě provedená práce. Spokojenost. Vše funguje jak má i po tak dlouhé době, kdy se realizovalo. Děkujeme KV
13.08.2020

Oprava a výměna rozbitých a poškozených dlaždic v chodbě a kuchyni.

Výměna poškozených dlaždic a dlaždic na elektrickém. topení v podlaze a nové vyspárování celé plochy.


Perfektně provedené. Jsme velice spokojeni. Škoda, že takových řemeslníků není více.
13.08.2020

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.