Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu v novostavbě

Elektroinstalace a instalace vody pro novou kuchyň v novostavbě. Příprava kapes pro SDK krabice pro zásuvky nad pracovní plochou.

Tentokrát měl developer připraveno přívodů více než by bylo potřeba s dostatečnými délkami vodičů. Nicméně všechny byly použity pro kuchyšké obvody. Zásuvky nad pracovní plochou mohly mít každé hnízdo vlastní přívod, dále trouba, myčka, mikrovlna, lednice a samozřejmě 400V pro indukční desku. Z této byl vytažen přívod pro digestoř z nevyužité fáze.
Vetšina instalace byla ve zdi porotherm, kousek byl proveden v litém betonu.

Celá elektroinstalace byla provedena podomítkově. Pro zásuvky nad pracovní plochou byly vytvořeny kapsy do kterých se přes krycí panely vloží SDK krabice a do ní se nainstalují zásuvky. Oproti návrhu bylo doporučeno vytvořit o dvě zásuvky nad pracovní plochou více, což bylo zadavatelem akceptováno.

Instalace vody byla provedena nadomítkově HT trubkou DN50 a PPR 20. Instalace byla provedena polyfůzním svařováním na připravené přívody.

Instalace a zapojení zásuvek nad pracovní plochou bude provedeno po namontování kuchyně v termínu, který bude dohodnut s klientem individuálně.

Cena za realizaci: 18 011,- Kč, termín realizace 09/2020

30.09.2020

… a další práce

Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň v novostavbě

V novostavbě ve Vysokém Újezdu byla zákazníkem objednána elektroinstalace pro kuchyň a instalace odpadu a přívodů vody. Příprava od developera byla standardní 3x přívod 230V na jističi 16A a 1x 400V detail

Posun stropního kabelu, montáž svítidla

V Novostavbě v Praze 9 bylo požadováno posunutí kabelu pro stropní svítidlo nad plánovanou polohu stolu. Původní pozice byla cca o 1m mimo stůl.detail

Elektroinstalace pro kuchyň, instalace vody a nějaké další drobnosti

Elektroinstalace pro novou kuchyň v novostavbě a instalace vody. Rozšíření zásuvek u TV, nová instalace venkovního světla a pod-omítkový přívod vody a instalace nezámrzného ventilu na zahrádku.detail

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.