Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu v novostavbě

Elektroinstalace a instalace vody pro novou kuchyň v novostavbě. Příprava kapes pro SDK krabice pro zásuvky nad pracovní plochou.

Elektroinstalace

Tentokrát měl developer připraveno přívodů více než by bylo potřeba s dostatečnými délkami vodičů. Nicméně všechny byly použity pro kuchyšké obvody. Zásuvky nad pracovní plochou mohly mít každé hnízdo vlastní přívod, dále trouba, myčka, mikrovlna, lednice a samozřejmě 400V pro indukční desku. Z této byl vytažen přívod pro digestoř z nevyužité fáze.
Vetšina instalace byla ve zdi porotherm, kousek byl proveden v litém betonu.

Celá elektroinstalace byla provedena podomítkově. Pro zásuvky nad pracovní plochou byly vytvořeny kapsy do kterých se přes krycí panely vloží SDK krabice a do ní se nainstalují zásuvky. Oproti návrhu bylo doporučeno vytvořit o dvě zásuvky nad pracovní plochou více, což bylo zadavatelem akceptováno.

Instalace vody byla provedena nadomítkově HT trubkou DN50 a PPR 20. Instalace byla provedena polyfůzním svařováním na připravené přívody.

Instalace a zapojení zásuvek nad pracovní plochou bude provedeno po namontování kuchyně v termínu, který bude dohodnut s klientem individuálně.

Cena za realizaci: 18 011,- Kč, termín realizace 09/2020

30.09.2020

… a další práce

Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň ve starším domě

Příprava elektroinstalace kuchyně v rekonstruovaném rodinném domku. Všechny rozvody byly provedeny podomítkově. Napojení na připravené přívodní kabely.detail

Elektroinstalace pro novu kuchyň, úprava vedení vody a bourací práce

V novostavbě byla provedena elektroinstalace pro novou kuchyň, snížení parapetu, úprava podomítkové vedení vody a odpadu a úprava SDK kastlíku.detail

Elektroinstalace pro novou kuchyň a úpravy přívodu vody

Podomítková elektroinstalace pro kuchyň a úprava přívodu vodydetail
Elektroinstalace pro novou kuchyň

Elektroinstalace pro novou kuchyň

Ve starším domě byla provedena úprava elektroinstalace pro novou kuchyň na místě kde byla stará. Současně byla provedena instalace vody a odpadu.detail

© Copyright 2015-2024 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.