Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu

V Praze v novostavbě byla provedena elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň. Zároveň byly instalovány svítidla do SDK podhledu a do stropní konstrukce, instalace zrcadla a osvětelní.

Elektroinstalace
Finální podoba instalaace

Příprava od developera byla ve formě volných konců kabelů v délce několika desítek centimetrů, což byla nejhorší příprava se kterou jsem se setkal.

Stěna A a stěna B je provedena z litého betonu a tak většina krabic byla použita mělkých, kromě krabic pro zásuvky nad pracovní plochou, kde z důvodu nutnosti použití shodného designu zásuvek Schneider byly použity klasické hluboké krabice.

Pro napojení vodičů byly instalovány pod omítku tři spojené krabice do kterých byly dovedeny všechny okruhy. Pro lednici byl použit samostatný okruh mimo proudový chránič.

Pro vodovodní instalaci bylo provedeno obnažení trubek pro napojení nového rozvodu. Původní příprava měla prohozenou studenou a teplou vodu. Byla provedena nadomítková instalace vody a odpadu pro dřez.
Klient se po dohodě s kuchyňským studiem rozhodl pro předělání vody a odpadu pod omítku. To bylo o dva dny později realizováno a zároveň bylo v koupelně instalováno zrcadlo a světlo nad zrcadlem. Tato instalace byla provedena na lepidlo mamut.

Po dokončení instalace a úklidu prostoru kuchyně byly instalovány světla v bytě.

Cena za realizaci: 24 037,- Kč, termín realizace 11/2020

07.12.2020

… a další práce

Elektroinstalace pro novou kuchyň a úpravy přívodu vody

Podomítková elektroinstalace pro kuchyň a úprava přívodu vodydetail
Elektroinstalace pro novou kuchyň

Elektroinstalace pro novou kuchyň

Ve starším domě byla provedena úprava elektroinstalace pro novou kuchyň na místě kde byla stará. Současně byla provedena instalace vody a odpadu.detail
Nová elektroinstalace pro kuchyň

Elektroinstalace pro novou kuchyň

V novostavbě byla provedena nová elektroinstalace pro kuchyňdetail
Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň

Elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň, SDK podhled a další práce

Podomítková instalace elektrorozvodů pro novou kuchyň v novostavbě a nadomítková instalace vody a odpadu a SDK podhled nad ostrůvkem s digestoří.detail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.