Nová elektroinstalace v bytě starého činžovního domu v Praze 5

Ve starém domě byla provedena kompletní nová elektroinstalace v bytě 4kk s přípravou na podlahové topení, UTP a koaxial vodiči, zabezpečovačka a nová bytová rozvodnička a multimediální rozvodnice.

Hlavní páteřní rozvody elektrointalace byly vedeny v podlaze a odtud vybíhaly vertikláními drážkami na pozice přístrojů a svítidel

Stavební deník
19.10.2021 Proběhla instalace bytových podomítkových rozvodnic pro silovou část a multimediální pro slaboproud. Bohužel stav stavby ještě neumožňoval pokračovat s natahováním kabelů a jinými pracemi.
18.11. Bylo zahájeno frézování otvorů pro instalační krabice, frézování drážek pro vodiče, sádrování krabic. Protahování stropních vodičů s využitím původních instalačních trubek s přizpůsobením pozic.
19.11. Byly natahnány a vodiče do krabic s rozholením. Byly zapojena o zprovozněna některá stropní světla. Bylo provedeno rozthání UTP vodičů a Koaxialálu.
22.11. Pokračujeme s instalací kabelů do koupelny, WC, k termostatům , roztahání UTP pro zabezpečovačku. Osazení rozvaděče, přepojení stavebního rozvaděče pro stavbu.
23.11. Tahání rozvodů pro zabezpečovačku, Přívody pro WC, balkon skříň v chodbě, Vodivé pospojení v koupelně. Osvětelní v kuchyni a jídelně, přívod pro žebřík, přívod pro ostrůvek v kuchyni, světloa zásuvka v kumbále.
14.1.2022 Dotaženy rozvody na balkon a v ložnici, zasádrovány krabice pro PIR, zafrézovány a usazeny trubičky pro podlahová teplotní čidla.
17.1.2022 Zapojení rozvaděče


Zapojení rozvaděče bude provedeno v jiném termínu.


Cena za realizaci: 120 765,- Kč, termín realizace 11/2021

… a další práce

Elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň

V novostavbě byla provedena podomítková instalace elektriky na pozice budoucích spotřebičů a nad omítková instalace přívodů vody a odpadudetail

Nová elektroinstalace v bytě v panelovém domě

V panelákovém bytě byla provedena kompletní elektroinstalace s novou bytovou rozvodnicí a multimediální rozvodnicí. Nové zásuvkové obvody s TV zásuvkami a UTP RJ45 zásuvkami. detail

Příprava elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň

V novostavbě byla provedena pod omítková elektroinstalace pro kuchyň a nad omítková instalace vody a odpadu pro dřez a myčku. Protažení přívodu pro lednici nad dveřmi.detail

© Copyright 2015-2022 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.