Elektroinstalace ve zděném bytě 1+1

Nová podomítková elektroinstalace v cihlovém bytě 1+1, úprava instalace vody pro kuchyň a koupelnu.

Elektroinstalace
Instalace v kuchyni

V bytě 1+1 byla provedena kompletní nová elektroinstalace.
Povodní dvouvodičové rozvody již nevyhovovaly novým dispozicím bytu a jeho budoucího užívání a proto investor zvolil kompletní novou elektroinstalaci v TN-S.
Společně s elektroinstalací jsme provedli i úpravy vedení vody s přemístěním vodoměru pod kuch. linku pod dřez, kde bude snadno dostupný pro budoucí výměny a odečty.
Instalace trvala celkem 4 pracovní dny. Rušné práce frézování a sekání probíhaly dva první dny aby omezení kvality bydlení v okolních bytech bylo minimalizováno na únosnou míru.
Rozvody jsou připraveny pro napojení na 3 fáze.

Stavební deník
10.2.2023 Návoz materiálu a nářadí, konzultace s klientem, doplnění jedné zásuvky do výkresové dokumentace. Zahájení zaměření a následné frézování drážek a otvorů pro krabice KP68. Odsouhlasená změna řešení vedení vody do kuchyně, přesun vodoměru pod linku, napojení na PPR trubku. Odpojení současných okruhů, demontáž původních rozvodů, odpojení PL vysekání a instalace nových rozváděčových skříní. Zahájení instalace vodičů. Dohodnuto telefonicky, začištění větších otvorů po elektroinstalaci bude provádět zedník.
13.2.2023 Pokračování v drážkování , úprava vedení vody s instalací vodoměru pod linku, instalace krabic KP68, instalace silových vodičů a zatahování do krabic. Instalace propojovací krabice hlavního přívodu a přetažení přívodu do nové bytové rozvodnice. Napojení kabelu pro HDO s přitažením do rozvodnice. Protažení stropních kabelů pro svítidla.
14.2.2023 Pokládání vodičů do připravených drážek, pokračování v drážkování a vysekáváni, sádrování drážek, dotažení a propojení světelných okruhů s osazením žárovek, odvoz suti, protahování kabelu pro termostat, UTP kabelů, dokončení rozvodů pro novou kuchyň.
15.2.2023 Kompletace, osazení rozvaděče, identifikace vodičů, proměření, příprava vedení v koupelně do podhledu, napojení kotle na nový přívod - kotel před spuštěním je nutné vyčistit a zkontrolovat. Finální vysádrování drážek v kuchyni a ložnici, částečný úklid, odvoz suti.
16.2.2023 Úklid, odvoz suti a nářadí
17.2.2023 Předání, stavby. Sepsané závady: chybějící 2x víčko na krabice KP68, nedemontovaná zásuvka za topením, neodstřižený starý kabel v koupelně.
18.2.2023 Doplnění víček na instalační krabice, demontáž staré zapomenuté zásuvky, odstřižení starých kabelů.

Cena za realizaci: 78 091,- Kč, termín realizace 02/2023

21.02.2023

… a další práce

A máme nové zásuvky nad pracovní plochou, pro MW a jedna je za myčkou

Drobné elektroinstalační práce v bytě

Úprava bytové elektroinstalace v kuchyni napojení nových obvodů na původní 400 přívod, zásuvky pro myčku, MW plotýnku.detail
Přívody z pokojů k rozvaděči. Opět byla využita stropní dutina.

Elektroinstalace cihlovém bytě 2kk

Výměna původní hliníkové elektroinstalace v cihlovém bytě 2kk se zařízenou koupelnou a kuchyňským koutem bez možnosti tažení vodičů v podlaze a podhledech. detail
Vedení bylo provedeno v podlaze

Nová, kompletní elektroinstalace v cihlovém bytě starého činžovního domu v Praze 5

Ve starém domě v bytě 4kk byla provedena kompletní nová elektroinstalace s přípravou na podlahové topení, UTP a koaxial vodiči, zabezpečovačka a nová bytová rozvodnička a multimediální rozvodnice.detail

Zpracování projektu pro byt

Příprava nového architektonického řešení a projektu pro přestavbu bytu 1+1 v Holešovicích detail

© Copyright 2015-2024 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.