Elektroinstalace a podomítková vodoinstalace pro novou kuchyň

Příprava zásuvek a přívodů pro novou kuchyň. Z připravených krabic od developera bylo nutné připravit zásuvky pro spotřebiče a nad pracovní plochu dle návrhu kuchyňského studia. Součástí byla i podomítková instalace vody a odpadu pro IKEA kuchyň.

V novostavbě na Proseku byla objednána příprava rozvodů elektriky pro novou kuchyň. Současně byla objednána i instalace vody a odpadu. Protože se jednalo o IKEA kuchyň nebyl za skřínkami žádný prostor a veškeré instalace musely být vedeny pod omítkou.
Zeď do které se vedení instalovalo byla z broušených cihel POROTHERM a bylo tak možné instalaci vody provést. Krabice pro zásuvky přístrojů byly použity KP68/2 a pro zásuvky nad pracovní plochou KP68 nebť zásuvky jsou LEGRAND a mělké krabice nemají dostatečnou hloubku. Vertikální a horizontální drážky byly provedeny drážkovačkou s hloubkou drážek 20mm, díry pro krabice byly frézovány diamantovou korunkou s otáčkami 12.000 ot/mi. Oba zásahy byly bezprašné s odsáváním prachu průmyslovým vysavačem BOSCH.

První den byla provedena komplatní elektroinstalace s vysádrováním a přetmelením drážek. Následně byly osazeny zásuvky pro spotřebiče a zapojeny všechny vodiče do připravených přívodů. K tomu byly použity nasouvací VAGO svorky.

Druhý den proběhne instalace vody a odpadu....

Cena za realizaci: 18 900,- Kč, termín realizace 10/2019

… a další práce

Nová elektroinstalace v panelovém domě

V kompletně rekonstruovaném bytě 3+1 v panelovém domě byla provedena nová elektroinstalace zásuvkových a světelných okruhů, Rozbodničky, UTP kabelů a koaxiálu UPC/TV, včetně přípravy přívodů a zásuvek pro novou kuchyň. Zároveň byl natažen nový 3f přívod od elektroměru k bytové rozvodničce.detail

Elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň

Elektroinstalace pro kuchyň v novostavbě. Součástí byla instalace vody a odpadu.detail

Elektroinstalalce pro novou kuchyň + úprava dalších rozvodů

V rodinném domě v podkroví byla provedena příprava kompletních nových rozvodů pro novou kuchyň současně s novými přívody, osazením rozvodničky, a jiné dronmé elektropráce.detail

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.