Elektroinstalace pro kuchyň v novostavbě

Elektroinstalace v novostavbě pro novu kuchyň. Zároveň byly provedena částečně podomítková vodoinstalace s přesunem vodoměru a hlavního uzávěru pod dřez.

Byla provedena elektroinstalace pro novu kuchyň z připravených přívodů. V bytě byly v krabicích připraveny 3 samostatné okruhy jištěné 16A, 1x 400V.
Protože počet přívodů nebyl dostatečný bylo provedeno zapojení jednoho přívodu na zásuvky nad pracovní plochou a digestoř, jeden přívod na troubu a poslední přívod na lednici, myčku, MW a led osvětlení.

Voda byly připravena s hlavním uzávěrem na samostatné cirkulační stoupačce. Pozice připravené vody a odpadu byla nevhodná a bylo nutné vodu instalovat na jiném místě. V jedné stěně bylo možné provést podomítkovou instalaci ve druhé nadomítkovou neboť zeď je zvukoizolační.
Pro přepojení teplé vody bylo nutné uzavřít celou cirkulační stoupačku pro 5 bytů.

Cena za realizaci: 18 090,- Kč, termín realizace 07/2020

… a další práce

Úprava rozvodů pro novou kuchyň, posuny zásuvek

V panelovém domě, Praha - Stodůlky, byl proveden přesun zásuvek na nové pozice pro novou kuchyň, vytvoření nových zásuvek, osvětlení vitriny.detail

Elektroinstalace pro kuchyň

Kompletní podomítková elektroinstalace a vodoinstalace pro kuchyň v novostavbě v Praze 3.detail

Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu

Hybridní - částečne podomítková, částečně nadomítková elektroinstalace pro novou kuchyň v novostavbě. Instalace vody a odpadu pod budoucí dřez. Přesun zásuvky, výměna vypínače č. 1 za vypínač č.5 pro ovládání LED osvětlení, konzultace ohledně LED osvětlení. detail

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.