Příprava elektroinstalace pro kuchyň v SDK a betonu

Rozvedení elektro instalace pro kuchyňskou linku v SDK a betonu. Povrchová instalace odpadu a vody. Osazení roháčky. Kompletace zásuvek a vypínače.

V novostavbě v Praze 9 byl požýadavek na rozvedení elektroinstalace na pozice zásuvek a přípojných podů pro spotřebiče před montáží nové kuchňské linky.
Bylo zapotřebí rozvedení vodičů v SDK a k tomu nalezení profilů a kabelových průchodů v CW profilech. V tom bylo nutné vytvořit montážní otvory pro protežení vodičů na jejich pozice. Odvrtání otvorů pro SDK krabice.
Přívod pro troubu byl umístěn v betonu společně se zásvkami. Doporučil jsem navíc jednu zásuvku vedle sporáku pro připojení tyčového mixéru.
Nakonec byla provedena instalace vody. Původní vývody byly zrušeny a posunuty v revizní šachtě co nejblíže k jejich nové pozici. Odpadová trubka byla zredukována na 40mm a vytvořeny dvě přípojná místa pro odpad z dřezu a myčky. Toto řešení zabraňuje bublání dřezového sifonu při vypoštění myčky.
Klient ještě požadoval přidělání zásuvky v kumbále. Ta byla vedena v SDK od rozvodničky skrze jeden profil. Bylo nutné vytvořit montážní otvor.

Cena za realizaci: 9 800,- Kč, termín realizace 04/2017

… a další práce

Zpracování projektu pro byt

Příprava nového architektonického řešení a projektu pro přestavbu bytu 1+1 v Holešovicích detail

Úprava elektroinstalace pro novou kuchyň

Úprava vývodů zásuvek a přípojných bodů pro novou kuchyň, posun a úprava instalalce vody.detail

Instalace elektro a vody pro novou kuchyni

Eelektroinstalace novostavbě, příprava pro kuchň zásuvky pro přístroje a povrchová instalace vody a odpadu.detail

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.