Příprava elektroinstalace a vodoinstalace pro novu kuchyň

V novostavbě bylo nutné připravit zásuvky a vypínače na světla pro novou kuchyň, současně bylo nutné změnit polohu odpadu a přívodů vody pod dřez tak, aby nepřekážely za myčkou.

V Novostavbě v Praze 10 - Hostivaři byly provedeny elektroinstalační práce čítající změnu rozmístění zásuvek a přívodů pro spotřebiče v nové kuchyni.
Některé pozice již připravených míst bylo nutné posunout no nová místa podle projektu kuchyňského studia. Instalace byla provedena podomítkově drážkováním a frézováním. Všechny držky byly vysádrovány a po vyschnutí přetmeleny Sádrovým temelem Rigips a přebroušeny.

Změna pozice odpadu a přívodů vody


Protože současné vývody odpadu a vody byly přesně v pozici, kde se nachází myčka, bylo nutné tyto přeložit tak, aby za myčkou nevedly povrchově žádné instalace.
Pro otočení odpadu bylo nutné vyříznout kus podlahové krytiny a vysekat podlahový beton. Následně provést napojení nových kolen v DN50 s fixací na zeď v místě, kde bude dřez.
Vedení vody bylo nutné provést s napojením ve zdi. Proto byla vytvořena kapsa ve které bylo možné napojit nové trubky a následně pozice pro připojení dřezu a myčky posunout na nové místo.

Nakonec byly osazeny přístroje ABB Swing a všechny obvody přeměřeny.

Cena za realizaci: 18 960,- Kč, termín realizace 11/2019

… a další práce

Elektroinstalace a podomítková vodoinstalace pro novou kuchyň

Příprava zásuvek a přívodů pro novou kuchyň. Z připravených krabic od developera bylo nutné připravit zásuvky pro spotřebiče a nad pracovní plochu dle návrhu kuchyňského studia. Součástí byla i podomítková instalace vody a odpadu pro IKEA kuchyň.detail

Nová elektroinstalace v panelovém domě

V kompletně rekonstruovaném bytě 3+1 v panelovém domě byla provedena nová elektroinstalace zásuvkových a světelných okruhů, Rozbodničky, UTP kabelů a koaxiálu UPC/TV, včetně přípravy přívodů a zásuvek pro novou kuchyň. Zároveň byl natažen nový 3f přívod od elektroměru k bytové rozvodničce.detail

Elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň

Elektroinstalace pro kuchyň v novostavbě. Součástí byla instalace vody a odpadu.detail

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.