Výměna hliníkového vedení v panelákovém bytě

Výměna hliníku za měď v panelákovém bytě z 80 let v Praze o rozloze 46m2. Drážkování v panelu, protahování dutinami ve stropě, příprava elektrointalace pro novou kuchyň.

V nově rekontruovaném bytě byl požadavek na výměnu původních hliníkových rozvodů a přípravu rozvodů pro novou kuchyňkou linku ve tvaru U.
V chobě bude instalován sádrokartonový podhled proto bylo možné vešeré vodiče umístit do tohoto prostoru. V pokojích byla instalace zafézována do zdi a do podlahy. Z důvodu malé tlušťky panelu byly použity nízké přístrojové krabice. Zásuvkový obvod byl proveden smyčkováním.
Současně byla demontována kovová nevzhledná lišta vedle vstupních dveří a do zdi bylo dáno vedení pro vypínač světla chodby a domácí telefon. Původní nástěnná rozvodnička byla demontována a zaměněna za zapuštenou do boční zdi tak aby pohledová část nede dveřmi nebyla degradována.
V místě televize byla provedena příprava pro připojení k 230V, UTP internet, UPC a TV kabel.
Modem UPC a přípojka intenetu a zásuvka 230V byla připravena do dutiny sádrokartonového podhledu, kde budou neviditelná revizní dvířka pro přístup k této technologii.

Cena za realizaci: 29 680,- Kč, termín realizace 03/2017

… a další práce

Elektroinstalace v bytové jednotce, rekonstrukce

Změna elektroinstalace v bytu v domě z 50 let v Krči. Výměna hliníkového vedení, nová bytová rozvodnička, protahování trubkami a v podhledu, nová vodoinstalace, rekonstrukce koupelny WC, chodby vestavné skříně.detail

Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň

Příprava rozvodů elektro a rozvodů vody pro novou kuchyň v novostavbě v Letňanechdetail

Kompletní instalace pro novou kuchyň (elektro, voda)

Elektroinstalace a instalace vody pro novou kuchyň, přidání zásuvek k současným okruhům. Frézování drážek, začišťování drážek, příprava pro přemalování.detail

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.