Posun stropního světla v betonovém stropě nad jídelní stůl

Zákazník požadoval posunout vývod kabelu pro stropní svítidlo na pozici jídelního stolu v litém betonu stropu.

V novostavbě v Modřanech bylo nešťastně umístěno svítidlo pro jídelní stůl a proto bylo nutné je posunout o cca 2m na správnou pozici.

Původně zvažované přiznané vedení kabelu nebylo žádoucí neboť se nehodilo do interiéru a industriální přizananá instalace by působila velmi rušivě.
Proto bylo rozhodunto pro vedení ve stropě pod omítkou.
Byla provedena drážka drážkovačkou s odsáváním prachu a dosekání na patřičné pozice. Poté byla zaměřena pozice svítidla. Z původního místa byl napojen nový kabel CYKYLO-J 3x1,5. Napojení bylo provedeno VAGO svorkami s protioxidační pastou, následně byla provedena izolace a schování spoje do vysekané kapsy ve stropě.
Celá drážka přesádrována a následně přetmelena a přebroušena.
Nakonec bylo osazeno svítidlo. Ve svítidle bylo provedeno přepojení vnitřních vodičů tak aby stínidla bylo možné spustit co nevíce ke stolu.
Práce probíhala v zařízeném bytě a bylo proto nutné pracovat s vysavačem a prach během jednotlivých úkonů neustále odsávat.

Cena za realizaci: 3 300,- Kč, termín realizace 01/2020

… a další práce

Elektroinstalace a podomítková instalace vody a odpadu pro novou kuchyň

Elektroinstalace pro novu kuchyň a podomítková instalace odpadu a teplé a studené vody. Instalace svítidel do betonu a SDK, posun zásuvky.detail

Dodatečně instalované elektrické podlahové topení

V rekreačním objektu byla požadována instalace elektrického podlahového topení v celé místnosti bez zvyšování původní výšky podlahy s dálkovým spouštěním. detail

Příprava elektroinstalace a vodoinstalace pro novu kuchyň

V novostavbě bylo nutné připravit zásuvky a vypínače na světla pro novou kuchyň, současně bylo nutné změnit polohu odpadu a přívodů vody pod dřez tak, aby nepřekážely za myčkou.detail

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.