Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň

Částečně podomítková instalace elektrorozvodů pro novou kuchyň a nástěnná instalace vody a odpadu.

V Letňanech v novostavbě bylo nutné připravit elektroinstalaci pro novou kuchyňskou linku. Požadavek byl na nadomítkovu instalaci v místě, ke je betonová stěna. Do té se pouze vyfrézovaly vertikální drážky pro kabely vedoucí k zásuvkám nad pracovní plochou a k dalším zásuvkám pro osvětlení, digestoř a zásuvky pro troubu a mikrovlnku.
Ve spodní části byly vodiče svedeny do lišty 20x40mm a vedeny nad podlahovou lištou až ke zděné stěně, kde se pokračovalo již v drážce k přípojným krabicím. Zásuvky na místech za linkou byly montovány do nadomítkových krabic.
Pro zásuvky nad pracovní plochou byly vytvořeny kapsy do kterých se po nainstalování obkladového panelu umístí sádrokartonové krabice a do nich pak namontují zásuvky.
Zde byly zásuvky sdruženy do dvoji a do trojic s jedním spínačem č. 1 pro LED osvětlení.
Příprava elektroinstlace byla provedena FINEPem velmi onezeně a pro všechny kuchňské rozvody připravili pouze dva samostatně jištěné okruhy 230V a jeden 400V.
Instalace zásuvek byla provedena dodatečně po instalaci obkladové desky.

Rozvod vody a odpadu byl proveden standardně nadomítkově. Po dohodě s firmou, která připravovala kuchyň se posunuly zásuvk pro myčku vedle přívodů vody. Studená voda byla připravena jako pro dřezocou baterii, tak i samostatný přívod pro americkou chladničku s výrobníkem ledu. Odpad byl proveden v DN50 s dostatečným sklonem.

Cena za realizaci: 15 138,- Kč, termín realizace 11/2018

… a další práce

Elektroinstalace pro novou kuchyň

Novostavba v Březiněvsi, podomístková příprava rozvodů eletriky, vody a odpadudetail

Výměna hliníkového vedení v panelákovém bytě

Výměna starého hliníkového vedení za nové v paneláku za běhu domácnosti. Přidání nových zásuvek, přetažení a doplnění vypínačů, zrušení lišt. Nové LED osvětlení v kuchyni.detail

Elektroinstalace pro novou kuchyň, instalace vody

V novostavbě v Modřanech byla požadována kompletní elektroinstalace podle plánu kuchyňského studia s vedením vody a odpadu a ještě úprava vyústění odtahu pro digestoř.detail

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.