Elektroinstalace pro novou kuchyň, instalace vody

V novostavbě v Modřanech byla požadována kompletní elektroinstalace podle plánu kuchyňského studia s vedením vody a odpadu a ještě úprava vyústění odtahu pro digestoř.

Byla provedena podomítková elektroinstalace před montáží nové kuchyně. Požadavek byl co nejméně narušovat omítku a proto byla zvolana instalace mělkých krabic kromě krabic nad pracovní plochou pro zásuvky a vypínače.
Příprava přívodů od developera byla standardně ve sdružených krabicích, kde byly 4 samostatné jednofázové okruhy a jedne třífázový. Rozdělení bylo provedeno následovně: 1x myčka, 1x trouba, 1x 1/2 zásuvek nad pracovní plochou + digestoř, 1x zásuvka nad pracovní plochou, mikrovlnka, lednice a osvětlení linky.
Otvory pro krabice byly vyfrézovány do hloubky 35mm s odsáváním prachu. Drážky byly provedeny drážkovačkou s hloubkou 16mm. Na pohledové stěně byl přívod proveden šikmým provrtáním pro nenarušování pophledové stěny. Přívod pro světla byl proveden v boční stěně.

U rozvodů vody bylo předepsáno vytvoření 2x voda pro dřez, 1x voda pro myčku, odpad DN 50 pro dřez a samostatný sifon pro myčku. Instalace odpadu a vody byla provedena nadomítkově. Při předávání díla bylo dohodnuto, že budou příchytky zapuštěny do omítky tak aby trubka byla co nejvíce u zdi a zabírala co nejmenší prostor.

Na žádost klienta byla provedena úprava vývodu pro digestoř. Odtahová roura je umístěna v SDK podhledu a přístup k n byl velice špatný. Bylo nutné vyříznout otvor cca 40x40 a trubku zkrátit. Úhlovou bruskou bylo možné trubku jen naříznout a ostatní bylo nutné odstřihnout nůžkami na plech. Díky zhoršenému přístupu muse být trubka příčně částečně rozstříhnuta aby bylo možné udělat oddělní. Následně byla nasunuta ALU flexibilní hadice a zajištěna sponkou.

Cena za realizaci: 17 650,- Kč, termín realizace 04/2018

… a další práce

Elektroinstalace pro kuchyň v panelovém domě, úprava rozvodů

Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň v panelákovém bytě s přivedním nových přívodů a instalací nové bytové rozvodničky.detail

Úprava elektroinstalace pro novou kuchyň

Úprava elektroinstalace pro nově navrženou kuchyň z původních rozvodů na nové dispozice, příprava vody.detail

Výměna kabeláže v paneláku

Výměna původního hliníkového vedení za měděné, přidání nových zásuvek a nových okruhů, nové přívody pro kuchyň, nové jističe, demontáž plechové lišty v chodbě, kompletní podomítková instalace.detail

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.