Instalace Plug&Play fotovoltaiky

Pro klienta byla provedena instalace střešní konstrukce, montáž dvou panelů od společnosti NUASOL a konfigurace software.

Elektroinstalace
Panely na pergole 830W

KLient požadoval provést montáž a zapojení fotovoltaického setu od firmy NUASOL. Tato sada se zapojuje do zásuvky domovní instalace.

Byly objednán díly pro střešní konstrukci. Pro střešní montáž pod tašky bylo nutné upravit současné háky jejich přihnutím na správnou hloubku krokví. Dále byla provedena montáž příčných tyčí a na ty byly položeny panely a ty následně uchyceny standardizovanými příchytkami.

Byl umístěn střída a k němu byly připojeny oba kabely od každého panelu. Zde se nespojují do strinku. Dále byla připraven a přichycen kabel k zásuvce. Nebyla prováděna žádná úprava elektroinstalace ani přidáním jističe, neboť od výrobce nebylo požadováno.

Dále byla provedena konfigurace a připojení měniče na klientovu WIFI a zprovoznění aplikace pro monitoring výkonu FVE. A nakonec připojena FVE do zásuvky. Asi za deset minut se objevily první hodnoty výroby elektřiny.

… a další práce

Vedení kabelů v budoucí duté příččce

Elektroinstalace v rekonstruovaném rodinném domě, částečná dřevostavba

V rodinném domě byla provedena elektroinstalace v obytných částech domu s podomítkovým rozvodem a v dutých příčkáchdetail
Vysekané otvory pro usazení karbic

Elektroinstalační páce a úprava přívodů vody a odpadu pro novou kuchyň v novostavbě

Podomítková elektroinstalace pro novou kuchyň z připravených přívodů od developera a nadomítková instalace vody a odpadu pro dřez, myčku a americkou lednici.detail
Nový přívod k předokenním žaluziím

Instalace přívodů pro předokenní žaluzie se začištěním drážek

V rodinném domě byla provedena dodatečná instalace přívodů pro předokenní žaluzie s kompletní zednickým zapravením.detail
Kapsa pro 4 zásuvky

Úpravy elektroinstalace v bytě, posun stropních svítidel

Drobné elektroinstalační práce v bytě v novostavbě.detail

© Copyright 2015-2024 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.