Drobné vodoinstalační a elektroinstalační práce a provedení rekonstrukce staré koupelny.

V rekreačním objektu byla provedena kompletní rekonstrukce 14 let staré koupelny s novou instalací vody a odpadu a drobnou úpravou elektroinstalace. Obkladačské práce zajišťujeme jen výjimečně.

Koupelna se sprchovým koutem a WC má rozměry 180x180cm. Bylo nutné všechny vybavovací předměty demontovat a osekat původní obklady.

Poté byla provedena nová instalace přívodů vody pro sprchu, umyvadlo a WC. Původní WC bylo postaveno na zemi a nebylo možné udržovat dostatečný úklid proto bylo zvoleno závěsné WC. Odpad pro WC byl posunut tak, aby bylo možné instalovat systém pro závěsn0 WC GEBERIT k obezdění.
Původní dlažba na podlaze mohla zůstat a byla opatřena adhezním můstkem pro spojení nivelace a podkladu. V místech kde byla původní vanička bylo nutné zarovnat povrch.

Před pokládkou izolačních desek byla provedena nivelace podkladu. Ty byly následně uloženy do lepidla. Přímo pod dlažbu bylo uloženo podlahové topení 160W/m2. Po instalaci přívodu a čidla byla zahájena pokládky dlažby.

Termostat byl umístěn vně místnosti a k němu byla přivedena trubička pro podlahový termostat a přívod 230V


Cena za realizaci: 89 620,- Kč, termín realizace 04/2022

16.05.2022

… a další práce

Příprava elektro rozvodů pro kuchyň

Rozvedení elektroinstalace a zásuvek v nové kuchyni, příprava přípojek vody a odpadu.detail

Instalace přívodního kabelu k bazénu

V rodinném domě byla provedena dodatečná instalace přívodního kabelu pro bazénovou technologii. detail

Montáž IKEA kuchyně, s pracovní deskou

Sestavení a montáž IKEA kuchně v paneláku za vyzděným jádrem, pověšení horních skříněk, vestavěná myčka, samostojný sporák, digestoř, pracovní deska.detail
Nové krabice pro zásuvky s přívodem

Vytvoření zásuvek v kumbálu, přidání jističe

V Praze 5 bylo provedeno přidání zásuvky do kumbálu od rozvodničky. Instalace byla provedena podomítkově s kompletním začištěním drážekdetail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.