Drobné vodoinstalační a elektroinstalační práce a provedení rekonstrukce staré koupelny.

V rekreačním objektu byla provedena kompletní rekonstrukce 14 let staré koupelny s novou instalací vody a odpadu a drobnou úpravou elektroinstalace. Obkladačské práce zajišťujeme jen výjimečně.

Elektroinstalace
Před a po :-)

Koupelna se sprchovým koutem a WC má rozměry 180x180cm. Bylo nutné všechny vybavovací předměty demontovat a osekat původní obklady.

Poté byla provedena nová instalace přívodů vody pro sprchu, umyvadlo a WC. Původní WC bylo postaveno na zemi a nebylo možné udržovat dostatečný úklid proto bylo zvoleno závěsné WC. Odpad pro WC byl posunut tak, aby bylo možné instalovat systém pro závěsn0 WC GEBERIT k obezdění.
Původní dlažba na podlaze mohla zůstat a byla opatřena adhezním můstkem pro spojení nivelace a podkladu. V místech kde byla původní vanička bylo nutné zarovnat povrch.

Před pokládkou izolačních desek byla provedena nivelace podkladu. Ty byly následně uloženy do lepidla. Přímo pod dlažbu bylo uloženo podlahové topení 160W/m2. Po instalaci přívodu a čidla byla zahájena pokládky dlažby.

Termostat byl umístěn vně místnosti a k němu byla přivedena trubička pro podlahový termostat a přívod 230V


Cena za realizaci: 89 620,- Kč, termín realizace 04/2022

16.05.2022

… a další práce

Vedení kabelů v budoucí duté příččce

Elektroinstalace v rekonstruovaném rodinném domě, částečná dřevostavba

V rodinném domě byla provedena elektroinstalace v obytných částech domu s podomítkovým rozvodem a v dutých příčkáchdetail
Vysekané otvory pro usazení karbic

Elektroinstalační páce a úprava přívodů vody a odpadu pro novou kuchyň v novostavbě

Podomítková elektroinstalace pro novou kuchyň z připravených přívodů od developera a nadomítková instalace vody a odpadu pro dřez, myčku a americkou lednici.detail
Nový přívod k předokenním žaluziím

Instalace přívodů pro předokenní žaluzie se začištěním drážek

V rodinném domě byla provedena dodatečná instalace přívodů pro předokenní žaluzie s kompletní zednickým zapravením.detail
Kapsa pro 4 zásuvky

Úpravy elektroinstalace v bytě, posun stropních svítidel

Drobné elektroinstalační práce v bytě v novostavbě.detail

© Copyright 2015-2024 Atthero s.r.o. All rights reserved. Free QR generator