Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu

V Praze v novostavbě byla provedena elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň. Zároveň byly instalovány svítidla do SDK podhledu a do stropní konstrukce, instalace zrcadla a osvětelní.

Příprava od developera byla ve formě volných konců kabelů v délce několika desítek centimetrů, což byla nejhorší příprava se kterou jsem se setkal.

Stěna A a stěna B je provedena z litého betonu a tak většina krabic byla použita mělkých, kromě krabic pro zásuvky nad pracovní plochou, kde z důvodu nutnosti použití shodného designu zásuvek Schneider byly použity klasické hluboké krabice.

Pro napojení vodičů byly instalovány pod omítku tři spojené krabice do kterých byly dovedeny všechny okruhy. Pro lednici byl použit samostatný okruh mimo proudový chránič.

Pro vodovodní instalaci bylo provedeno obnažení trubek pro napojení nového rozvodu. Původní příprava měla prohozenou studenou a teplou vodu. Byla provedena nadomítková instalace vody a odpadu pro dřez.
Klient se po dohodě s kuchyňským studiem rozhodl pro předělání vody a odpadu pod omítku. To bylo o dva dny později realizováno a zároveň bylo v koupelně instalováno zrcadlo a světlo nad zrcadlem. Tato instalace byla provedena na lepidlo mamut.

Po dokončení instalace a úklidu prostoru kuchyně byly instalovány světla v bytě.

Cena za realizaci: 24 037,- Kč, termín realizace 11/2020

07.12.2020

… a další práce

Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody

Objednávka na elektroinstalaci rozvodů pro novou kuchyňskou linku a instalace vody a odpadu v Praze, Modřanech. Instalace do litého betonu.detail

Úprava elektroinstalace a instalace vody v nové kuchyni

V novostavbě v Praze na Třebešíně byla požadována úprava současných rozvodů pro kuchyň a příprava vedení vody pro dřez a myčku.detail
Hotová elektroinstalace a rozvody vody a odpadu

Instalace elektriky a vody pro novu kuchyň

V novostavbě byla provedena elektroinstalace pro novou kuchyň a nadomítková příprava vody a odpadu pro dřez a myčku.detail

Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň v novostavbě

V novostavbě ve Vysokém Újezdu byla zákazníkem objednána elektroinstalace pro kuchyň a instalace odpadu a přívodů vody. Příprava od developera byla standardní 3x přívod 230V na jističi 16A a 1x 400V detail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.