Nová elektroinstalace v bytě v panelovém domě, demontáž původní hliníkové

V bytě 2kk v Praze 8 ve starším panelovém domě byla provedena kompletně nová elektroinstalace na místo původní hliníkové.

Původní AL instalace byla kompletně demontována včetně původní bytové rozvodnice.
Nové rozvody byly vedeny v podlaze s tzv. výjezdy k zásuvkám a vypínačům. Klient požadoval ponechání původních rozvodů v koupelně a na WC do doby než bude provádět rekonstrukci.
Protože byla požadována revizní zpráva, bylo nutné provést instalaci nových obvodů i zde.

Současně s bytovou instalací byla provedena i elektroinstalace pro novu kuchyň.

Pro TV byla provedena příprava dvou zásuvek, koax vývodu UPC, který byl instalován pod omítku a příprava UTP zásuvky pro propojení modemu k pracovnímu místu s počítačem pro eliminování WIFI záření v bytě.

Podlahové drážky byly po natažení všech vodičů začištěny a položeno zpět linoleum.
Veškeré vývody na světla byly osazeny objímkami s žárovkami. Byla provedena montáž zásuvek a vypínačů tak aby byl byt dále obyvatelný.
Po kompletaci a zapojení bytové rozvodničky byly všechny obvody proměřeny a vyzkoušeny. Opravit bylo nutné zapojení zásuvky v koupelně.
V kuchyni byly připraveny přívody jako pro byt v kategorii B. 3 fáze indukce, zásuvka pro myčku, záuvla pro troubu, digestoř, zásuvky nad pracovní plochou, dva okruhy, LED osvětlení Zásuvka pro lednici a zásuvka pro MW.

Cena za realizaci: 68 796,- Kč, termín realizace 11/2020

25.11.2020

… a další práce

Zdemontoavaná plechová lišta

Demontáž plechové lišty v bytě v panelovém domě

Byla provedena demontáž plechové lišty v bytě, montáž nového světla zapuštěné zásuvky a vypínače.detail

Výměna hliníkového vedení v panelákovém bytě

Výměna hliníku za měď v panelákovém bytě z 80 let v Praze o rozloze 46m2. Drážkování v panelu, protahování dutinami ve stropě, příprava elektrointalace pro novou kuchyň.detail
Vše se sbíhá u bytové rozvodničky

Nová podomítková elektroinstalace v panelákovém bytě 2kk s vyzděným jádrem

V kompletně vyklizeném panelákovém bytě byla provedena demontáž staré hliníkové elektroinstalace a provedena instalace nové kompletně podomítkové elektroinstalace s novou bytovou rozvodničkou a přípravou pro kuchyň.detail

Výměna hliníkového vedení v panelákovém bytě

Výměna starého hliníkového vedení za nové v paneláku za běhu domácnosti. Přidání nových zásuvek, přetažení a doplnění vypínačů, zrušení lišt. Nové LED osvětlení v kuchyni.detail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.