Výměna staré rozvodničky v bytě, přepojení vodičů

V panelákovém bytě byla provedena reinstalace bytové rozvodničky, přepojení vodičů ve stoupačce a kontrola všech zásuvek.

Po demontáži původní rozvodničky z 80 let byly zkontrolovány všechny vodiče. Přívod do bytu byl již proveden CYKY-J 5X6. Z rozvodnice byly již vedeny AYKY 2x nebo 3x2.

Bylo provedena instalace dna rozvodničky přes distanční sloupky pro přechod přes původní plechovou lištu, která zůstala pod rozvodničkou. Následně byly instalovány jističe a provedeno zapojení.

Ve stoupačce byly staré ACYDUR krabice se zkorodovanými kontakty. Po jejich demontáži bylo provedeno přepojení do instalační vodotěsné krabice vybavené průchodkami.
Nakonec byly zkontrolovány všechny zásuvky a dotaženy kontakty.

Cena za realizaci: 11 731,- Kč, termín realizace 10/2020

… a další práce

Instalace přívodního kabelu k bazénu

V rodinném domě byla provedena dodatečná instalace přívodního kabelu pro bazénovou technologii. detail

Přívodní kabel 4x10 do bytu v panelovém domě

Instalace nového přívodního kabelu od elektroměrů do bytudetail

Přívody kabelů pro předokenní žaluzie, přívod pro pergolu

V novostavbě v rodinném domečku byla provedena instalace přívodních kabelů k předokenním žaluziím a k venkovní pergole.detail
Chodbou vedou všechny přívody do pokojů

Elektroinstalace v bytě 2+1

Nová podomítková elektroinstalace v bytě v domě z roku 1930 s osazením nové bytové rozvodničkydetail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.