Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu v novostavbě

Elektroinstalace a instalace vody pro novou kuchyň v novostavbě. Příprava kapes pro SDK krabice pro zásuvky nad pracovní plochou.

Tentokrát měl developer připraveno přívodů více než by bylo potřeba s dostatečnými délkami vodičů. Nicméně všechny byly použity pro kuchyšké obvody. Zásuvky nad pracovní plochou mohly mít každé hnízdo vlastní přívod, dále trouba, myčka, mikrovlna, lednice a samozřejmě 400V pro indukční desku. Z této byl vytažen přívod pro digestoř z nevyužité fáze.
Vetšina instalace byla ve zdi porotherm, kousek byl proveden v litém betonu.

Celá elektroinstalace byla provedena podomítkově. Pro zásuvky nad pracovní plochou byly vytvořeny kapsy do kterých se přes krycí panely vloží SDK krabice a do ní se nainstalují zásuvky. Oproti návrhu bylo doporučeno vytvořit o dvě zásuvky nad pracovní plochou více, což bylo zadavatelem akceptováno.

Instalace vody byla provedena nadomítkově HT trubkou DN50 a PPR 20. Instalace byla provedena polyfůzním svařováním na připravené přívody.

Instalace a zapojení zásuvek nad pracovní plochou bude provedeno po namontování kuchyně v termínu, který bude dohodnut s klientem individuálně.

Cena za realizaci: 18 011,- Kč, termín realizace 09/2020

30.09.2020

… a další práce

Elektroinstalace pro novou kuchyň s podomítkovou instalací vody a odpadu

Elektroinstalace pro novou kuchyň a podomítková instalace vody a odpadu v novostavbě Nový Háj Praha 10detail

Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu

Hybridní - částečne podomítková, částečně nadomítková elektroinstalace pro novou kuchyň v novostavbě. Instalace vody a odpadu pod budoucí dřez. Přesun zásuvky, výměna vypínače č. 1 za vypínač č.5 pro ovládání LED osvětlení, konzultace ohledně LED osvětlení. detail

Příprava elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň

Převážně povrchová instalace elektro a instalace vody a odpadu v nové kuchyni v Praze Košířích. Posunutí stropního kabelu ke svítidlu. detail
Již napojená studená voda

Elektroinstalace a instalace vody a odpadu pro novu kuchnyň v SDK

V sádrokartonu byla provedena nová elektroinstalace a instalace vody a odpadu pro budoucí montáž nové kuchyně.detail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.