Elektroinstalace pro kuchyň v panelovém domě, úprava rozvodů

Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň v panelákovém bytě s přivedním nových přívodů a instalací nové bytové rozvodničky.

Elektroinstalace

V Malešicích v panelákovém byt byl požadavek na přípravu elektroinstalace pro kuchyňskou linku. V bytě byl pouze původní rozvod AL vedení a tak bylo nutné instalovat nové přívody pro pračku, myčku, indukční dvouplotýnku a zásuvky nad pracovní plochou.
Zároveň bylo nutné demontovat starou rozvodničku a instalovat novou s jističi pro každý okruh. Původní vedení světel a zásuvek bylo napojeno na nové jističe o hodnotě 10A a 16A.
Večekré nové rozvody byly provedny v obytné místnostipodomítkově. Zároveň byla demontována i původní povrchová lišta se zásuvkou a spínačem pro světlo v místnosti a nástěnné světlo v kuchyni.
Dvoujvypínač byl zafrézován do betonového sloupku vedle dveří pro ovládíní světla v pokoji a led světla pod horními skřínkami. V původní instalační krabyici bylo provedeno nové zapojení a propojení vodičů.
Nad pracovní deskou byly vyfrézovány otvory pro tři sdružené zásuvky.
Pod dřezem byly vytvořeny zásuvky pro pračku, myčku a indukční dvouplotýnku.
V chodbě

Cena za realizaci: 6 400,- Kč, termín realizace 02/2018

… a další práce

Vedení kabelů v budoucí duté příččce

Elektroinstalace v rekonstruovaném rodinném domě, částečná dřevostavba

V rodinném domě byla provedena elektroinstalace v obytných částech domu s podomítkovým rozvodem a v dutých příčkáchdetail
Vysekané otvory pro usazení karbic

Elektroinstalační páce a úprava přívodů vody a odpadu pro novou kuchyň v novostavbě

Podomítková elektroinstalace pro novou kuchyň z připravených přívodů od developera a nadomítková instalace vody a odpadu pro dřez, myčku a americkou lednici.detail
Nový přívod k předokenním žaluziím

Instalace přívodů pro předokenní žaluzie se začištěním drážek

V rodinném domě byla provedena dodatečná instalace přívodů pro předokenní žaluzie s kompletní zednickým zapravením.detail
Kapsa pro 4 zásuvky

Úpravy elektroinstalace v bytě, posun stropních svítidel

Drobné elektroinstalační práce v bytě v novostavbě.detail

© Copyright 2015-2024 Atthero s.r.o. All rights reserved. Free QR generator