Elektroinstalace pro kuchyň v panelovém domě, úprava rozvodů

Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň v panelákovém bytě s přivedním nových přívodů a instalací nové bytové rozvodničky.

V Malešicích v panelákovém byt byl požadavek na přípravu elektroinstalace pro kuchyňskou linku. V bytě byl pouze původní rozvod AL vedení a tak bylo nutné instalovat nové přívody pro pračku, myčku, indukční dvouplotýnku a zásuvky nad pracovní plochou.
Zároveň bylo nutné demontovat starou rozvodničku a instalovat novou s jističi pro každý okruh. Původní vedení světel a zásuvek bylo napojeno na nové jističe o hodnotě 10A a 16A.
Večekré nové rozvody byly provedny v obytné místnostipodomítkově. Zároveň byla demontována i původní povrchová lišta se zásuvkou a spínačem pro světlo v místnosti a nástěnné světlo v kuchyni.
Dvoujvypínač byl zafrézován do betonového sloupku vedle dveří pro ovládíní světla v pokoji a led světla pod horními skřínkami. V původní instalační krabyici bylo provedeno nové zapojení a propojení vodičů.
Nad pracovní deskou byly vyfrézovány otvory pro tři sdružené zásuvky.
Pod dřezem byly vytvořeny zásuvky pro pračku, myčku a indukční dvouplotýnku.
V chodbě

Cena za realizaci: 6 400,- Kč, termín realizace 02/2018

… a další práce

Nainstalované osvětlení šachetních dveří výtahu

Instalace osvětlení výtahové niky s kompletním zednickým zapravením.

Odstranění závady nízkého osvětlení prahu šachty výtahu dle ČSN 27 4007:2021detail
Úprava zásuvek v kuchyni

Dokončovací práce v novostavbě

Kompletace a osazení bytového rozvaděče, osazení jističů, poměření a zapojení všech okruhů, příprava elektro pro malou kuchyň, osazení vypínačů, zásuvek a další drobné prácedetail

Přívody kabelů pro předokenní žaluzie, přívod pro pergolu

V novostavbě v rodinném domečku byla provedena instalace přívodních kabelů k předokenním žaluziím a k venkovní pergole.detail

Elektroinstalalce pro novou kuchyň + úprava dalších rozvodů

V rodinném domě v podkroví byla provedena příprava kompletních nových rozvodů pro novou kuchyň současně s novými přívody, osazením rozvodničky, a jiné dronmé elektropráce.detail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.