Ve starším cihlovém bytě 2+1 jsme provedeli novou elektroinstalaci s novým bytovým rozvaděčem
Veškerá instalace byla provedena podomítkově frézováním. Původní rozvaděč byl nahrazen novým s novým vybavením. Byly přidány nové zásuvkové a světelné okruhy.
Stropní svítidla byla provedena protažením v dutině panelu s přechodem do zdi dále v omítce ke krabici s vypínačem. Oproti plánu jsme přidali jednu zásuvku v ložnici vedle postele, neboť se nám jevilo vhodné na tomto místě mít možnost napojit lampičku, nabíječku atp.
Po dokončení instalace jsme přetmelili všechny drážky a po proschnutí druhý den přebrousili. Nakonec jsme osadili zásuvky a vypínače.
Protože o osazení TV+SAT zásuvky nefungoval modem, začali jsme hledat problém. Po pátrání jsme zjistili, že použitá frekvence není v souladu s propustí této zásuvky a zakoupili jsme zásuvku od jiného dodavatele, který má DATA zásuvky, které podporují kabelový internet po koaxialu s připojením přes F konektory.
Po výměně zásuvky se modem rozběhl jak měl a problém byl vyřešen. Více se problématice věnujeme v článku Jakou použít zásuvku pro modem přes koaxial.
Cena za realizaci: 78 066,- Kč, termín realizace 04/2025