Elektroinstalace v bytové jednotce, rekonstrukce

Změna elektroinstalace v bytu v domě z 50 let v Krči. Výměna hliníkového vedení, nová bytová rozvodnička, protahování trubkami a v podhledu, nová vodoinstalace, rekonstrukce koupelny WC, chodby vestavné skříně.

Bylo nutné provést výměnu starého hliníkového vedení za měděné. Nové rozvody do kuchyně pro elektrickou troubu, myčku, zásuvky, digestoř, nové rozvody ny WC a v koupelně a časovače pro ventilátory. Zároveň byl natažen nový kabel pro klimatizaci přes jistič C16A
Původní jističe na chodbě domu byly demontovány a nahrazeny svorkovnicí a přívod byl protažen k nové domácí rozvodničce kabely CYA 6mm v původní trubce.
V bytě byla provedena kompletní nová instalace světelného obvodu a nová páteřní síť pro zásuvkové okruhy a některé zásuvky. V pokojích byly původní zásuvkové okruhy napojeny na nový přívod, ale původní rozvod v AL byl ponechán neboť nebylo možné provést výměnu z důvodu nedostupnosti.
Pokud to bylo možné byly vodiče taženy v původních trubkách případně v nově instalovaném podhledu.

Pro vedení UTP kabelů a koaxiálu, které vedly pod kobercem, byla v betonové podlaze vyfrézována drážka do které se před pokládkou nové podlahy kabely uložily a zafixovali flexibilním potěrem.

·

Cena za realizaci: 28 960,- Kč, termín realizace 03/2017

… a další práce

Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň

Příprava rozvodů elektro a rozvodů vody pro novou kuchyň v novostavbě v Letňanechdetail

Kompletní instalace pro novou kuchyň (elektro, voda)

Elektroinstalace a instalace vody pro novou kuchyň, přidání zásuvek k současným okruhům. Frézování drážek, začišťování drážek, příprava pro přemalování.detail

Elektroinstalace pro novou kuchyň s podomítkovou instalací vody a odpadu

Elektroinstalace pro novou kuchyň a podomítková instalace vody a odpadu v novostavbě Nový Háj Praha 10detail

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.