Elektroinstalace v bytě v panelovém domě včetně přípravy pro kuchyň

Částečná instalace v bytě v panelovém domě

Elektroinstalace
Osazené zásuvky v kuchyni

Původní plán bylo připravit novou elektroinstalaci pro novou kuchyň. Zákazník se pak rozhodl provést ještě nové zásuvky i v sousedním pokoji. A nakonec bylo rozhodnuto o výměně zásuvek i ve dvou ložnicích.
Elektroinstalace v panelovém bytě dle odsouhlaseného plánu. V bytě je provedena výměna všech zásuvkových obvodů včetně vyhořelých. Byly zrevidovány všechny světelné okruhy. Ty byly ponechány v TN-C, ostatní okruhy byly přepojeny na TN-S. Koupelna bude kompletně rekonstruována později a jsou nyní přivedeny nové přívody pro zásuvku k pračce a zásuvku pro fén.
Byla provedena úprava vedení vody do nového místa pod dřez a úprava odpadu, který byl původně v novoduru, nyní přepojen na HT DN50, spoj proveden lepením.
Veškerá instalace proběhla dle vlastního metodického postupu, který byl předám předsedovi SVJ Rajmonova. Ten konstatoval, že pokyny jsou v souladu se stanovami SVJ.
Po elektroinstalačních pracích přišli na řadu podlaháři, malíři a nakonec stavba kuchyně.

Stavební deník
1.11.2022 Obhlídka místa, konzultace s klientem
6.11.2022 Přidána další místnost, nutno vyřešit trasy vedení, frézování + 12360,- zásuvka na terase
21.11.2022 Zahájení prací, demontáž původních zásuvek předělání vedení vody, úprava pozic vypínačů, frézování drážek v podlaze, frézování otvor pro krabice v kuchyni a pokoji, protahování přívodů přes stoupačku, přívody k myčce , troubě, přívod 400V ke sporáku, digestoř. Protože je v místě centrální odvětrání, je nutné vyřešit spínání dálkového ventilátoru.
22.11.2022 Frézování krabic a drážek v ložnicích, uložení kabelů v pokoji, zásuvka na lodgii, Koaxial kabel od nové zásuvky k centrálnímu svodu. Demontáž lišty v předsíni, instalace krabice pro vypínač, krabice pro zásuvku. Osazení bytové rozvodničky, instalace lišt a protažení vodičů ze šachty k rozvodničce. Protažení nového přívodu CYKY-J 5x6.
23.11.2022 Bylo provedeno napojení odpadu, dokončeno začištění zdí osazení některých zásuvek, zapojen rozvaděč, přesunuto stropní světlo v kuchyni, zapojeny zásuvky v koupelně.
24.11.2022 Dokončena instalace rozváděče. Kontrola okruhů, osazení spínačů. Předání stavby.

Cena za realizaci: 79 208,- Kč, termín realizace 11/2022

15.12.2022

… a další práce

detail přechodu ze stropu do drážky ve zdi

Rekonstrukce elektroinstalace v bytě 2+1 v panelovém domě

Nová podomítková elektroinstalace v panelovém domě v bytě, s hlavními trasami v podstropním prostoru, který bude zakryt SDK podhledem.detail
Rozvody v kuchyni

Elektroinstalace v bytě v panelovém domě včetně přípravy pro kuchyň

Nová elektroinstalace v panelákovém bytědetail
Dokončené rozvody v kuchyni

Elektroinstalace v rekonstruované kuchyni, panel byt

Příprava elektroinstalace a vodoinstalace v panelovém bytě pro novou kuchyň. Po rušení staré kuchyně je nutné připravit rozvody pro novou.detail
Zásuvky 230V a Koaxial anténa a CAT5e kabel internet z domu

Elektroinstalace v panelákovém bytě

Podomítková elektroinstalace v bytě v panelovém domě s novou bytovou rozvodnicí a přípravou pro kuchyň. Původně bez UTP rozvodů.detail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.