Elektroinstalace pro kuchyň v panelovém domě

Po demontáži steré kuchyně bylo nutné připravit nové přívody a zásuvky pro spotřebiče v nové plánované kuchyni v panelovém domě

V Karlíně v panelovém domě byla demontována stará kuchyň a požadováno bylo rozvedení zásuvek pro novou kuchyň.

Po příjezdu na místo se ukázalo, že v místě není dostatečný počet přívodů pro všechny plánované spotřebiče. Bylo tedy nutné ještě natáhnout nové tři vodiče a s tím znovu předělat bytovou rozvodničku a dovybavit ji novými jističi. Instalace vodičů byla provedena po dohodě s investorem v lištách. V kuchyni byla instalace provedena podomítkově.

Současně byl provedena nová instalace odpadu a vody.

Po dokončení kuchyně od firmy ASKO byly namontovány zásuvky a vypínač a připojena varná deska. Na žádost klienta byla ještě provedena montáž a připojení dřezové baterie, instalace odpadu (bylo nutné dodat jiný druh trubek), připojení digestoře, osazení zástrčky pro troubu.
Po dokončení - dodání dvou chybějících skříní - bude ještě namontováno LED osvětelní pod kuchyňskou skřínku.

Paní byla s montážní firmou nespokojena, jednak nebyly dodány dvě nástěnné skříně, chyběla mikrovlna, digestoř neměla uhlíkové filtry i když bylo jasné, že zde není odtah mimo prostory kuchyně. Bylo jí vyčteno, že nemá připraveny otvory pro příchytky, nebyla provedena montáž odpadu a baterie. Ke dřezu nebyl dodán správný sifon.

Cena za realizaci: 17 860,- Kč, termín realizace 02/2020

… a další práce

© Copyright 2015-2022 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.