Výměna hliníkového vedení v panelákovém bytě

Výměna starého hliníkového vedení za nové v paneláku za běhu domácnosti. Přidání nových zásuvek, přetažení a doplnění vypínačů, zrušení lišt. Nové LED osvětlení v kuchyni.

Součástí předělávek bylo zrušení instalačních lišt a podomítková instalace zásuvek vypínačů, instalace nové bytové rozvodničky, demontáž plechové lišty u vchodu, zafrézování všech vodičů, nový přívod do kuchyně, nový schodišťový vypínač pro snadné ovládání světla z více míst v obývacím pokoji. Sestava nových zásuvek u televize, nové zásuvky v kuchyni.
Zároveň bylo přidáno nové světlo ve stropě v chodbě.

Pro instalaci přístrojů (zásuvek a vypínačů) byly použity mělké krabice (pravidla pro rekonstrukce panelových domů) aby se nenarušovaly vyztužovací dráty v betonu. Mělké krabice ve finále omezují výběr přístrojů, nelze použít zásuvky výrobce Legrand, Schneider, atp. Dají se použít zásuvky a vypínače ABB model Swing nebo Swinng L, které jsou esteticky neutrální.
Drážky jsou prováděny do hloubky max 19mm a kabely jsou vedeny a srovnány vedle sebe bez křížení.

V kuchyni byly instalovány nad pracovní plochou nové zásuvky a vypínač a bylo instalováno nové LED osvětlení kuchyňské linky.

Součástí instalace bylo zednické zapravení a přebroušení pro přemalování.
Každý den před příchodem obyvatelů bytu byl proveden úklid.

Cena za realizaci: 89 600,- Kč, termín realizace 07/2018

… a další práce

© Copyright 2015-2022 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.