Příprava elektroinstalace a vodoinstalace pro novu kuchyň

V novostavbě bylo nutné připravit zásuvky a vypínače na světla pro novou kuchyň, současně bylo nutné změnit polohu odpadu a přívodů vody pod dřez tak, aby nepřekážely za myčkou.

Elektroinstalace

V Novostavbě v Praze 10 - Hostivaři byly provedeny elektroinstalační práce čítající změnu rozmístění zásuvek a přívodů pro spotřebiče v nové kuchyni.
Některé pozice již připravených míst bylo nutné posunout no nová místa podle projektu kuchyňského studia. Instalace byla provedena podomítkově drážkováním a frézováním. Všechny držky byly vysádrovány a po vyschnutí přetmeleny Sádrovým temelem Rigips a přebroušeny.

Změna pozice odpadu a přívodů vody


Protože současné vývody odpadu a vody byly přesně v pozici, kde se nachází myčka, bylo nutné tyto přeložit tak, aby za myčkou nevedly povrchově žádné instalace.
Pro otočení odpadu bylo nutné vyříznout kus podlahové krytiny a vysekat podlahový beton. Následně provést napojení nových kolen v DN50 s fixací na zeď v místě, kde bude dřez.
Vedení vody bylo nutné provést s napojením ve zdi. Proto byla vytvořena kapsa ve které bylo možné napojit nové trubky a následně pozice pro připojení dřezu a myčky posunout na nové místo.

Nakonec byly osazeny přístroje ABB Swing a všechny obvody přeměřeny.

Cena za realizaci: 18 960,- Kč, termín realizace 11/2019

… a další práce

Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň ve starším domě

Příprava elektroinstalace kuchyně v rekonstruovaném rodinném domku. Všechny rozvody byly provedeny podomítkově. Napojení na připravené přívodní kabely.detail

Elektroinstalace pro novu kuchyň, úprava vedení vody a bourací práce

V novostavbě byla provedena elektroinstalace pro novou kuchyň, snížení parapetu, úprava podomítkové vedení vody a odpadu a úprava SDK kastlíku.detail

Elektroinstalace pro novou kuchyň a úpravy přívodu vody

Podomítková elektroinstalace pro kuchyň a úprava přívodu vodydetail
Elektroinstalace pro novou kuchyň

Elektroinstalace pro novou kuchyň

Ve starším domě byla provedena úprava elektroinstalace pro novou kuchyň na místě kde byla stará. Současně byla provedena instalace vody a odpadu.detail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.