Příprava elektroinstalace a vodoinstalace pro novu kuchyň

V novostavbě bylo nutné připravit zásuvky a vypínače na světla pro novou kuchyň, současně bylo nutné změnit polohu odpadu a přívodů vody pod dřez tak, aby nepřekážely za myčkou.

V Novostavbě v Praze 10 - Hostivaři byly provedeny elektroinstalační práce čítající změnu rozmístění zásuvek a přívodů pro spotřebiče v nové kuchyni.
Některé pozice již připravených míst bylo nutné posunout no nová místa podle projektu kuchyňského studia. Instalace byla provedena podomítkově drážkováním a frézováním. Všechny držky byly vysádrovány a po vyschnutí přetmeleny Sádrovým temelem Rigips a přebroušeny.

Změna pozice odpadu a přívodů vody


Protože současné vývody odpadu a vody byly přesně v pozici, kde se nachází myčka, bylo nutné tyto přeložit tak, aby za myčkou nevedly povrchově žádné instalace.
Pro otočení odpadu bylo nutné vyříznout kus podlahové krytiny a vysekat podlahový beton. Následně provést napojení nových kolen v DN50 s fixací na zeď v místě, kde bude dřez.
Vedení vody bylo nutné provést s napojením ve zdi. Proto byla vytvořena kapsa ve které bylo možné napojit nové trubky a následně pozice pro připojení dřezu a myčky posunout na nové místo.

Nakonec byly osazeny přístroje ABB Swing a všechny obvody přeměřeny.

Cena za realizaci: 18 960,- Kč, termín realizace 11/2019

… a další práce

Přívody vody a odpadu do místa budoucího dřezu

Elektroinstalace pro novou kuchyň a příprava vody a odpadu

V novostavbě byla provedena elektronstalace pro kuchyň a nadomítková instalace vody a odpadu.detail

Příprava elektroinstalace a vody pro novou kuchyň

Elektroinstalace pro novu kuchyň v litém betonu s povrchovu montáží přívodu vody a odpadu. Instalace stropního svítidla a posunutí stropního kabelu s tmelením. Částečné začištění drážek. detail

Elektroinstalace pro kuchyň, instalace vody a nějaké další drobnosti

Elektroinstalace pro novou kuchyň v novostavbě a instalace vody. Rozšíření zásuvek u TV, nová instalace venkovního světla a pod-omítkový přívod vody a instalace nezámrzného ventilu na zahrádku.detail

Instalace elektro a vody pro novou kuchyni

Eelektroinstalace novostavbě, příprava pro kuchň zásuvky pro přístroje a povrchová instalace vody a odpadu.detail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.