Elektroinstalace a podomítková vodoinstalace pro novou kuchyň

Příprava zásuvek a přívodů pro novou kuchyň. Z připravených krabic od developera bylo nutné připravit zásuvky pro spotřebiče a nad pracovní plochu dle návrhu kuchyňského studia. Součástí byla i podomítková instalace vody a odpadu pro IKEA kuchyň.

V novostavbě na Proseku byla objednána příprava rozvodů elektriky pro novou kuchyň. Současně byla objednána i instalace vody a odpadu. Protože se jednalo o IKEA kuchyň nebyl za skřínkami žádný prostor a veškeré instalace musely být vedeny pod omítkou.
Zeď do které se vedení instalovalo byla z broušených cihel POROTHERM a bylo tak možné instalaci vody provést. Krabice pro zásuvky přístrojů byly použity KP68/2 a pro zásuvky nad pracovní plochou KP68 nebť zásuvky jsou LEGRAND a mělké krabice nemají dostatečnou hloubku. Vertikální a horizontální drážky byly provedeny drážkovačkou s hloubkou drážek 20mm, díry pro krabice byly frézovány diamantovou korunkou s otáčkami 12.000 ot/mi. Oba zásahy byly bezprašné s odsáváním prachu průmyslovým vysavačem BOSCH.

První den byla provedena komplatní elektroinstalace s vysádrováním a přetmelením drážek. Následně byly osazeny zásuvky pro spotřebiče a zapojeny všechny vodiče do připravených přívodů. K tomu byly použity nasouvací VAGO svorky.

Druhý den proběhne instalace vody a odpadu....

Cena za realizaci: 18 900,- Kč, termín realizace 10/2019

… a další práce

© Copyright 2015-2022 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.