Nová elektroinstalace v panelovém domě

V kompletně rekonstruovaném bytě 3+1 v panelovém domě byla provedena nová elektroinstalace zásuvkových a světelných okruhů, Rozbodničky, UTP kabelů a koaxiálu UPC/TV, včetně přípravy přívodů a zásuvek pro novou kuchyň. Zároveň byl natažen nový 3f přívod od elektroměru k bytové rozvodničce.

V kompletně rekonstruovaném bytě byla nejdříve provedena demontáž původní elektroinstalace v lištách a krabicích. Pro řemeslníky byla instalována dočasná stavební rozvodnička se zásuvkami.
Při první návštěvě byly ještě s klientem upřesněneny pozice zásuvek, rozmístění vypínačů a světel a zároveň byla klientovi navržena některá lepší řešení umístění a funkcionalit a doporučena příprava přívodu pro klimatizaci na blakon.
Bylo upřesněno místo pro instalaci nové rozvodničky s chráničem pro všechny okruhy. V bytě byly provedeny SDK podhledy a tak veškerá elektroinstalace od rozvoničky byla provedena mezi stropem a SDK konstrukcí. Svody od stropu byly provedny drážkováním v panelu s hloubkou 14mm. Krabice pro přístroje (zásuvky, vypínače) byly použity KP68/2 v jednonásobném nebo vícenásobném provedení podle požadavků klienta a byly zafrézovány do panelu do hloubky 34mm.
Vypínače byly umístěny do výšky 120cm od podlahy, čímž působí moderně a snadno se ovládají. Středy zásuvek byly umístěny 20cm nad podlahou.
V bytě byly provedeny 3 samostané zásuvkové okruhy a 3 světelné. Do kuchyně byly přivedeny přívody pro myčku, lednici, troubu, zásuvky, 3f kabel pro varnou desku. V koupelně a WC byly provedena příprava na ventilátory. V koupelně byla kromě zásuvky u umyvadla provedena příprava zásuvek pro pračku a sušičku.
K TV byl natažen UTP kabel stejně tak do dvou pokojů s vyvedením v kumbále, kde bude umístěn modem UPC. Odtud také je natažen koaxiální kabel k televizi. Kabel domácího telefonu byl schován do zdi. Zásuvka pro modem je v kumbále umístěna u vývodu UTP a KOAXU.
Instalace přístrojů byla provedena po kompletním dokončení rekonstrukčních prací a vymalování. Zároveň byla provedena instalace světel, zapojení ventilátorů.

Cena za realizaci: 85 204,- Kč, termín realizace 10/2019

… a další práce

Vše se sbíhá u bytové rozvodničky

Nová podomítková elektroinstalace v panelákovém bytě 2kk s vyzděným jádrem

V kompletně vyklizeném panelákovém bytě byla provedena demontáž staré hliníkové elektroinstalace a provedena instalace nové kompletně podomítkové elektroinstalace s novou bytovou rozvodničkou a přípravou pro kuchyň.detail

Výměna hliníkového vedení v panelákovém bytě

Výměna starého hliníkového vedení za nové v paneláku za běhu domácnosti. Přidání nových zásuvek, přetažení a doplnění vypínačů, zrušení lišt. Nové LED osvětlení v kuchyni.detail

Výměna hliníkového vedení v panelákovém bytě

Výměna hliníku za měď v panelákovém bytě z 80 let v Praze o rozloze 46m2. Drážkování v panelu, protahování dutinami ve stropě, příprava elektrointalace pro novou kuchyň.detail
Zásuvky 230V a Koaxial anténa a CAT5e kabel internet z domu

Elektroinstalace v panelákovém bytě

Podomítková elektroinstalace v bytě v panelovém domě s novou bytovou rozvodnicí a přípravou pro kuchyň. Původně bez UTP rozvodů.detail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.