Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň

Částečně podomítková instalace elektrorozvodů pro novou kuchyň a nástěnná instalace vody a odpadu.

Elektroinstalace

V Letňanech v novostavbě bylo nutné připravit elektroinstalaci pro novou kuchyňskou linku. Požadavek byl na nadomítkovu instalaci v místě, ke je betonová stěna. Do té se pouze vyfrézovaly vertikální drážky pro kabely vedoucí k zásuvkám nad pracovní plochou a k dalším zásuvkám pro osvětlení, digestoř a zásuvky pro troubu a mikrovlnku.
Ve spodní části byly vodiče svedeny do lišty 20x40mm a vedeny nad podlahovou lištou až ke zděné stěně, kde se pokračovalo již v drážce k přípojným krabicím. Zásuvky na místech za linkou byly montovány do nadomítkových krabic.
Pro zásuvky nad pracovní plochou byly vytvořeny kapsy do kterých se po nainstalování obkladového panelu umístí sádrokartonové krabice a do nich pak namontují zásuvky.
Zde byly zásuvky sdruženy do dvoji a do trojic s jedním spínačem č. 1 pro LED osvětlení.
Příprava elektroinstlace byla provedena FINEPem velmi onezeně a pro všechny kuchňské rozvody připravili pouze dva samostatně jištěné okruhy 230V a jeden 400V.
Instalace zásuvek byla provedena dodatečně po instalaci obkladové desky.

Rozvod vody a odpadu byl proveden standardně nadomítkově. Po dohodě s firmou, která připravovala kuchyň se posunuly zásuvk pro myčku vedle přívodů vody. Studená voda byla připravena jako pro dřezocou baterii, tak i samostatný přívod pro americkou chladničku s výrobníkem ledu. Odpad byl proveden v DN50 s dostatečným sklonem.

Cena za realizaci: 15 138,- Kč, termín realizace 11/2018

… a další práce

Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň ve starším domě

Příprava elektroinstalace kuchyně v rekonstruovaném rodinném domku. Všechny rozvody byly provedeny podomítkově. Napojení na připravené přívodní kabely.detail

Elektroinstalace pro novu kuchyň, úprava vedení vody a bourací práce

V novostavbě byla provedena elektroinstalace pro novou kuchyň, snížení parapetu, úprava podomítkové vedení vody a odpadu a úprava SDK kastlíku.detail

Elektroinstalace pro novou kuchyň a úpravy přívodu vody

Podomítková elektroinstalace pro kuchyň a úprava přívodu vodydetail
Elektroinstalace pro novou kuchyň

Elektroinstalace pro novou kuchyň

Ve starším domě byla provedena úprava elektroinstalace pro novou kuchyň na místě kde byla stará. Současně byla provedena instalace vody a odpadu.detail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.