Elektroinstalace pro novou kuchyň

Příprava elektroinstalace podle projektu kuchyňského studia v novostavbě v Modřanech. Současně příprava vodoinstalace pro novou kuchyňskou linku.

Podle projektu kuchyňského studia bylo nutné připravit elektroinstalaci s vyvedením zásuvek pro spotřebiče v kuchyni na správné pozice. Příprava od developera byla standardně do sdružených krabic v rohu místnosti. Z tohot místa byly provedeny nové rozvody.
U jedné zásuvky došlo k nesprávnému zaměření a tak bylo nutné dodatečně provést její přesun na správnou pozici, čímž se předání instalace zdrželo a bylo provedeno až následující den, kdy došlo k odstranění tohoto nedostatku.

Zároveň byla provedena vodoinstalace. Původní vývody překážely umístění lednice a proto bylo nutné vysekat a napojit nové vedení na pozice pod plánovaný dřez. Po reinstalaci byl otvor po napojení zasádrován a finálně jedenkrát přetmelen bez broušení.

Cena za realizaci: 13 600,- Kč, termín realizace 01/2018

… a další práce

Napojení rozvodů na připravené přívody

Elektroinstalace pro novou kuchyň a instalace vody a odpadu

Elektroinstalace pro novou kuchyn v novostvbě, příprava vody a odpadu a posun stropních svítidel. detail

Elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň dle plánu klienta

Podomítková elektroinstalace pro novou kuchyň s instalací vody a odpadu.detail

Elektroinstalace pro novou kuchyň

Příprava elektroinstalace podle projektu kuchyňského studia v novostavbě v Modřanech. Současně příprava vodoinstalace pro novou kuchyňskou linku.detail

Příprava elektroinstalace a vody pro novou kuchyň

Příprava rozvodů elektro a vody v novostavbě pro novou kuchyň. Instalace byla provedena drážkováním a odvrtáním pozic pro krabice.detail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.