Příprava elektroinstalace pro kuchyň v SDK a betonu

Rozvedení elektro instalace pro kuchyňskou linku v SDK a betonu. Povrchová instalace odpadu a vody. Osazení roháčky. Kompletace zásuvek a vypínače.

Elektroinstalace

V novostavbě v Praze 9 byl požýadavek na rozvedení elektroinstalace na pozice zásuvek a přípojných podů pro spotřebiče před montáží nové kuchňské linky.
Bylo zapotřebí rozvedení vodičů v SDK a k tomu nalezení profilů a kabelových průchodů v CW profilech. V tom bylo nutné vytvořit montážní otvory pro protežení vodičů na jejich pozice. Odvrtání otvorů pro SDK krabice.
Přívod pro troubu byl umístěn v betonu společně se zásvkami. Doporučil jsem navíc jednu zásuvku vedle sporáku pro připojení tyčového mixéru.
Nakonec byla provedena instalace vody. Původní vývody byly zrušeny a posunuty v revizní šachtě co nejblíže k jejich nové pozici. Odpadová trubka byla zredukována na 40mm a vytvořeny dvě přípojná místa pro odpad z dřezu a myčky. Toto řešení zabraňuje bublání dřezového sifonu při vypoštění myčky.
Klient ještě požadoval přidělání zásuvky v kumbále. Ta byla vedena v SDK od rozvodničky skrze jeden profil. Bylo nutné vytvořit montážní otvor.

Cena za realizaci: 9 800,- Kč, termín realizace 04/2017

… a další práce

Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň ve starším domě

Příprava elektroinstalace kuchyně v rekonstruovaném rodinném domku. Všechny rozvody byly provedeny podomítkově. Napojení na připravené přívodní kabely.detail

Elektroinstalace pro novu kuchyň, úprava vedení vody a bourací práce

V novostavbě byla provedena elektroinstalace pro novou kuchyň, snížení parapetu, úprava podomítkové vedení vody a odpadu a úprava SDK kastlíku.detail

Elektroinstalace pro novou kuchyň a úpravy přívodu vody

Podomítková elektroinstalace pro kuchyň a úprava přívodu vodydetail
Elektroinstalace pro novou kuchyň

Elektroinstalace pro novou kuchyň

Ve starším domě byla provedena úprava elektroinstalace pro novou kuchyň na místě kde byla stará. Současně byla provedena instalace vody a odpadu.detail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.