Výměna hliníkového vedení v panelákovém bytě

Výměna hliníku za měď v panelákovém bytě z 80 let v Praze o rozloze 46m2. Drážkování v panelu, protahování dutinami ve stropě, příprava elektrointalace pro novou kuchyň.

Elektroinstalace
Původní kovová lišta bude demontována

V nově rekontruovaném bytě byl požadavek na výměnu původních hliníkových rozvodů a přípravu rozvodů pro novou kuchyňkou linku ve tvaru U.
V chobě bude instalován sádrokartonový podhled proto bylo možné vešeré vodiče umístit do tohoto prostoru. V pokojích byla instalace zafézována do zdi a do podlahy. Z důvodu malé tlušťky panelu byly použity nízké přístrojové krabice. Zásuvkový obvod byl proveden smyčkováním.
Současně byla demontována kovová nevzhledná lišta vedle vstupních dveří a do zdi bylo dáno vedení pro vypínač světla chodby a domácí telefon. Původní nástěnná rozvodnička byla demontována a zaměněna za zapuštenou do boční zdi tak aby pohledová část nede dveřmi nebyla degradována.
V místě televize byla provedena příprava pro připojení k 230V, UTP internet, UPC a TV kabel.
Modem UPC a přípojka intenetu a zásuvka 230V byla připravena do dutiny sádrokartonového podhledu, kde budou neviditelná revizní dvířka pro přístup k této technologii.

Cena za realizaci: 29 680,- Kč, termín realizace 03/2017

… a další práce

detail přechodu ze stropu do drážky ve zdi

Rekonstrukce elektroinstalace v bytě 2+1 v panelovém domě

Nová podomítková elektroinstalace v panelovém domě v bytě, s hlavními trasami v podstropním prostoru, který bude zakryt SDK podhledem.detail
Rozvody v kuchyni

Elektroinstalace v bytě v panelovém domě včetně přípravy pro kuchyň

Nová elektroinstalace v panelákovém bytědetail
Dokončené rozvody v kuchyni

Elektroinstalace v rekonstruované kuchyni, panel byt

Příprava elektroinstalace a vodoinstalace v panelovém bytě pro novou kuchyň. Po rušení staré kuchyně je nutné připravit rozvody pro novou.detail
Osazené zásuvky v kuchyni

Elektroinstalace v bytě v panelovém domě včetně přípravy pro kuchyň

Částečná instalace v bytě v panelovém domědetail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.