Elektroinstalace v chatě

Úprava, a nové rozvody elektroinstalace v chatě

Elektroinstalace
Usazený nový rozváděč a díra po původním plechovým

Nejdříve bylo provedeno odpojení původního přívodu a vybourání starého rozvaděče. Následně byl připraven otvor pro nový domovní rozváděč, provedení všech drážek a průchodů, deinstalace původních AL vodičů, vyfrézování otvorů pro instalační krabice. Usazení krabic KP68 do stejné výšky podle laseru.

Dále bylo provedeno usazení nového rozváděče, průběžná instalace vodičů jednotlivých okruhů a ukládání do připravených drážek, přichycení sádrou ve drážkách.

Byla provedena nástěnná instalace ve sklepě. Zásuvka pro čerpadlo, zásuvka na fasádě pro sekačku, osvětlení, zásuvka 400V, přívod pro bojler.

Dále bylo provedeno zapojení rozváděče. Přívod do podružného rozváděče do sklepa přes Jistič 20A/3, hlavní přívod před vypínač Q1 a přepěťové ochrany T1-T2.
Byly zapojeny všechny okruhy. Nejnáročnější byla instalace zásuvek do dřevěného obkladu, kdy bylo nutné protahovat vodiče v nepřístupných místech.
K tomu bylo nutno sundavat okopové lišty, provést podříznutí obkladových prken aby se vytvořila drážka pro kabel a následně a po jeho uložení lištu namontovat zpět.Cena za realizaci: 39 989,- Kč, termín realizace 04/2023

… a další práce

Proměření rohože před pokládkou

Kompletace v rodinném domě, instalace podlahového topení v koupelně

V nově zrekonstruovaném rodinném domě byla provedena kompletace spínačů a zásuvek a instalace podlahového topení v koupelně.detail

Elektroinstalace v přízemí rodinného domu s novou rozvodnicí

Zásuvkové a světelné rozvody v přízemí rodinného domu, nová domovní rozvodnice, přívody do garážedetail
Rozvaděče v přízemí domu

Elektroinstalace v rodinném domě z IZOLOXU

Kompletní elektroinstalace v novém rodinném domě z IZOLOXU. Kromě standardní elektroinstalace byly provedeny nové datové a koaxiální rozvody se zatažením do mutimediálního rozvaděče v přízemí domu.detail
Začištění přívodů pro rozvaděč

Elektroinstalace v rodinném domě, elektroměrový rozvaděč, bytový rozvaděč.

Nová elektroinstalace v kompletně rekonstruovaném a přestavěném rodinném domě.detail

© Copyright 2015-2024 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.