Elektroinstalace a instalace vody a odpadu pro novou kuchyň

Podomítková elektroinstalace a nadomítková instalace vody a odpadu v novostavbě pro novou kuchyň dle projektu od klienta.

Elektroinstalace
Občas je nutné dávat pozor na domácí mazlíčky

Z našeho pohledu standardní příprava pro novou kuchyň. Všechny krabice nad pracovní plochou byly instalovány hluboké KP68 s tím, že jsem museli uhýbat výztužím v betonu. Ostatní byly použité KP68/2.
Zásuvky nad pracovní plochou budou stejné jako v celém bytě a to ABB Levit a proto bylo nutné udělat krabice hluboké.
Díky poměrně silné sádrové omítce byly všechny kabely vedeny podomítkově a nebylo nutné zasahovat do betonu.
Na okruhu chladničky, která byla na samostatném chrániči 10A/30mA/PL6 bylo rozhodnuto že bude ještě jedna zásuvka pro rychlovarnou konvici. Protože vedení bylo provedeno v CYKY 3x2,5 bylo možné vyměnit tento chránič za 16A/30mA/PL6. Zásuvky nad pracovní plochu nebyly osazeny neboť se zde bude provádět betonová stěrka a budou instalovány až po jejím dokončení.

Instalace vody byla původní nevyhovující.
Přívody vody bylo nutné tak posunout ke zdi aby nepřekážely skřínce. Byly obnaženy trubky a vybourány potřebné otvory pro bezproblémové napojení nových trubek. Po navaření byly opatřeny izolací a celý otvor byl zednicky zapraven.
Výška odpadu byla nestandardních 20cm a roháčky byly byly umístěny nestandardně do výšky 40cm. I po dotazu na klienta zda je to správně bylo rozhodnuto, že ano.

Dále bylo na žádost klienta provedeno posunutí kabelu stropního svítidla do nové pozice s kompletním zapravením pro přemalování.

Cena za realizaci: 24 032,- Kč, termín realizace 07/2022

… a další práce

Příprava elektroinstalace pro novou kuchyň ve starším domě

Příprava elektroinstalace kuchyně v rekonstruovaném rodinném domku. Všechny rozvody byly provedeny podomítkově. Napojení na připravené přívodní kabely.detail

Elektroinstalace pro novu kuchyň, úprava vedení vody a bourací práce

V novostavbě byla provedena elektroinstalace pro novou kuchyň, snížení parapetu, úprava podomítkové vedení vody a odpadu a úprava SDK kastlíku.detail

Elektroinstalace pro novou kuchyň a úpravy přívodu vody

Podomítková elektroinstalace pro kuchyň a úprava přívodu vodydetail
Elektroinstalace pro novou kuchyň

Elektroinstalace pro novou kuchyň

Ve starším domě byla provedena úprava elektroinstalace pro novou kuchyň na místě kde byla stará. Současně byla provedena instalace vody a odpadu.detail

© Copyright 2015-2023 Atthero s.r.o. All rights reserved. Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.