Elektroinstalace v panelových domech

Provádíme elektroinstalaci i za běhu domácnosti, tento způsob je mnohem náročnější na rozvržení prací, přípravu a vyžaduje vaši součinnost. Nabídku není možné vypracovat od stolu a vyžaduje návštěvu místa a rozvržení prací a postupů. Orienačně se cena za předělání instalace v panelovém bytě 3+1 pohybuje od 60 do 100tis. Kč v závislosti na rozsahu. Součástí je zednické zpravení včech drážek a finalizace povrchů pro přemalování.

Jak taková instalace a příprava probíhá?

 1. Na základě poptávky bude domluven termínu návštěvy, kdy provedeme zaměření, určí se pozice jednotlivých zásuvek a vypínačů, nadefinují se nejvhodnější trasy pro vedení vodičů a budou dohodnuty a konzultovány vaše představy. Po návštěvě Vám do několik adní vypracujeme podrobnou nabídku s rozpisem všech prací, materiálu a dopravy.
 2. Při naší návštěvě budou upřesněny následující body:
  • Rozsah činností, a vaše představa o finální podobě
  • Pozice a počty zásuvek, vypínačů, přívodů pro další spotřebiče
  • Výměna, úprava bytové rozvodničky, přidání jisičů, návržení zvýšení příkonu atp.
  • Trasy vedení vodičů
  • Typ a počty zásuvek a vypínačů (ABB, Schneider, Legrand,...)
  • Případně sdělit další nestandardní věci, které by mohly zdržet činnost
  • Termín pro realizaci
 3. Pokud Vás nabídka osloví uhradíte zálohu, jejímž uhrazením souhlasíte s nabídkou a tím s námi uzavřete smlouvu
 4. V dohodnutý termín přijedeme s veškerým vybavením pro vykonání objednané práce. Odvrtáme krabice, provedeme drážky, dosekáme místa kam se drážkovačka nedostala, usadíme krabice, nataháme vodiče, prostě provedeme kompletní instalaci dle dohodnutých parametrů, provedeme začištění drážek sádrováním, vytmeleníma přebroušením tak aby bylo připraveno pro malování.
 5. Po dokončení realizace, zkontrolujete dílo a my Vám předáme místo instalace uklizené a připravené pro užívání.
 6. Pokud v průběhu prací budete požadovat změnu, dohodneme snížení nebo navýšení cílové částky dle rozsahu prací a toto potvrdíme e-mailem v dodatku ke smlouvě.
 7. Nakonec vystavíme závěrečnou vyúčtovací fakturu, kterou uhradíte zbytek dohodnuté částky.
 8. Uhradíte doplatek a plnění smlouva je tím završeno. Na provedené práce získáváte automaticky záruku 10let, na přístoje 2 roky.

Bezprašné odvrtávání instalačních krabic

Co si k Vám musíme přivézt?

Realizované zakázky

Image

Částečná rekonstrukce elektroinstalace v bytě v panelovém domě

V panelovém domě byla provedena první část výměny hliníkového vedení za měděné v místnosti kuchyně a pokoje a zároveň byla provedena instalace nové bytové rozvodnice a demontáž plechové lišty. detail
Image

Elektroinstalace v rodinném domě

Kompletní výměna elektroinstalace v třípodlažním rodinném domě a suterénu s technickou místností, osvětelním kolem domu a domovním telefonem detail
Image

Elektroinstalace v podkroví domu s novou bytovou rozvodničkou

Kompletní elektroinstalace v podkroví domu s novým bytovým rozvaděčem, zásuvkovými a světelnými okruhy, okruhy pro klima, žaluzie, samostatnou zásuvkou pro lednici a vinotéku detail
Další realizované zakázky

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz based on WeFi database less filesystem.