Elektroinstalace pro novou kuchyň


Jak taková instalace probíhá?

 1. Na základě poptávky Vám vypracujeme nabídku s rozpisem všech prací, materiálu a dopravy a výběrem termínu.
 2. Při zadávání poptávky je dobré vyspecifikovat některé sovisející prvky:
  1. Typ zásuvek a vypínačů (ABB, Schneider, Legrand,...)
  2. Typ zdi do které bude prováděna instalace (SDK, cihla, ytong, panel, litý beton, ...) POZOR! do litého betonu není možné instalovat podomítkově vodu a odpad. Použít se dají jen mělké krabice.
  3. Stav podlahy (finální nebo bez finálního povrchu)
  4. Možnost parkování na místě
  5. Případně sdělit další nestandardní věci, které by mohly zdržet činnost
 3. Pokud Vás nabídka osloví uhradíte zálohu (do doby její platnosti), jejímž uhrazením souhlasíte s nabídkou a tím s námi uzavřete smlouvu a dojde k jejímu plnění. Termín máte po dobu platnosti nabídky rezervován.
 4. dohodneme některé detaily, případně zkonzultujeme a na místě navrhneme možné řešení. a dohodneme termín realizace. Snažíme se najít termín, který bude vyhovovat oběma stranám. Pokud je dohodnuté, provedeme také instalaci trubek vody polyfůzním svařováním PPR a instalaci odpadu.
 5. V dohodnutý termín přijedeme s veškerým vybavením pro vykonání objednané práce.
 6. Před zahájením prací upřesníme počty zásuvek a výšku nad pracovní plochou, toto je individuální a každý zákazník má jiná přání a požadavky.
 7. Po dobu instalace není nutná vaše přítomnost na místě.
 8. Následně zahájíme práce, zakryjeme podlahu proti poškození, rozměříme všechna budoucí místa zásuvek a spínačů. Pozice pro karbice vyfrézujeme bezprašně s odsáváním, provedeme drážky, dosekáme místa kam se drážkovačka nedostala, usadíme a přisádrujeme krabice, polohy krabic nad pracovní plochou zaměříme laserem pro přesnou výšku ve všech místech, nataháme vodiče, vysádrujeme drážky a po zaschnuté je přetmelíme Rokofinalem a 1x přebrousíme. Nakonec provedem osazení všechy zásuvek na místech za kuchyní.
  Prostě provedeme kompletní instalaci dle dohodnutých parametrů.
 9. Po dokončení instalace mohou následovat dva scénáře:
  1. Osadíme i zásuvky nad pracovní plochou a ty si kuchyňské studio demontuje a po osazení obkladové desky, skla, nebo obkladů je opět namontuje zpátky.
  2. Zásuvky nad pracovní plochou necháme neosazené a přijedeme na místo po dokončení kuchyně a zásuvky namontujeme a zapojíme.
 10. Po dokončení realizace, zkontrolujete dílo a my Vám předáme místo instalace uklizené, připravené pro instalaci kuchyně. Podepíšeme předávací protokol ve kterém budou zohledněny případné slevy, příplatky za práce nad rámec atp.
 11. Upravíme spotřebu mateiálu v nabídkovém listě a podlde toho vystavíme fakturu za dílu se splatností 5dní.
 12. Společně s faktuerou Vám zašleme fotografie z průběhu instalace, Aktualizovaný nabídkový list a certifikát na provedenou isntalaci.
 13. Uhradíte doplatek a smlouva je tím završena. Na provedené práce získáváte automaticky záruku, kteá je uvedena na vyúčtovací faktuře.

Bezprašné odvrtávání instalačních krabic

Co si k Vám musíme přivézt?

Instalace krok za krokem?

xx

Realizované zakázky

Dokončená instalace pro kuchyň#228

Příprava elektronistalace a vodoinstalace pro novou kuchyň

Elektroinstalace pro kuchyň v novostavbě, příprava přívodu vody a odpadu pro dřez a posunutí přívodů za TV detail
Dokončená instalace pro kuchyň#226

Příprava elektroinstalace pro kuchyň v novostavbě dle plánu klienta, úprava rozvodů vody pro dřez a myčku a další elektroinstalační práce

Příprava elektrorozvodů pro novou kuchyň s osazením zásuvek a příprava přívodů vody a odpadu pro dřez a myčku. detail
Dokončená příprava vody a odpadu pro dřez a myčku pro novou kuchyň#220

Příprava elektroinstalace a vodoinstalace pro novou kuchyň v novostavbě

Podomítková instalace elektriky a odpadu pro novu kuchyň, úpravy zásuvek pro TV a posun zásuvek v ložnici a přidání kabelů pro lampičky. detail
Další realizované zakázky

iNELS - inteligentní elektroinstalace

Provádíme instalace inteligentních domů. Certifikace pro provádění bezdrátové inteligentní elektroinstalace pro ovládání domu. iNELS RF bezdrátová elektroinstalace, kterou můžete rozšiřovat kdykoliv budete chtít!

© Copyright 2015-2024 Atthero s.r.o. All rights reserved. Free QR generator